Nejlepší jedenáctka EURO: Hamšík v ní má pevné místo. Kdo ještě zazářil ve skupinách?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=31915 AND vote > 0 AND vote <= 5

Nejlepších sestav EURO 2016 je samozřejmě více, z těch nejprestižnějších vytvořily svou jedenáctku třeba BBC, Sky Sports nebo Goal.com. Několik jmen se ale ve výběrech objevilo víckrát. Hned ve 2 z nich tak nechybí hvězda Slovenska Marek Hamšík, který svou zemi dotáhl do vyřazovacích bojů, kde Slováci narazí na Německo.

euro sestava

Chybět nemůže ani hvězdný Gareth Bale, který podceňovaný Wales vyšvihl dokonce na první místo ve skupině! Po právu je tak ve všech výběrech.

Dále je v nominaci například král přímých kopů a dalekonosných střel Dimitri Payet, v obraně zase číhá neprostupná zeď z Juventusu Leonardo Bonucci.

V žádné z jedenáctek však nenajdeme Cristiana Ronalda – ten sice v posledním zápase proti Maďarsku zazářil naplno a 2 góly dovedl Portugalsko k postupu, předchozí utkání mu ale hrubě nevyšla.

Chybí také jakýkoli český hráč, což je ale pochopitelné. Někteří z nich by se bohužel vyjímali spíše v nejhorší jedenáctce šampionátu…

Osmifinálový program startuje již v sobotu odpoledne.

[blog_program_info id=“7855146″]

Foto: Reuters   (jz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru