Návrat olofmeistera a finále skupiny D ELEAGUE živě na O2 Sport!

[blog_program_info id=“7774946″]

Minulý týden jste na O2 Sport mohli poprvé sledovat Counter-Strike zápas ELEAGUE, a to konkrétně finále skupiny C, kde nakonec Astralis udolali v dramatickém utkání Counter Logic Gaming na třech mapách.

Dnes v noci nás čeká finále, tentokrát skupiny D, a další atraktivní zápas, kde proti sobě nastoupí slavní Fnatic s ambiciózními FaZe!

Hlavním příběhem této skupiny je samozřejmě návrat hvězdného hráče olofmeistera do řad Fnatic po dvouměsíční pauze způsobené zraněním zápěstí.

Fnatic odstartovali skupinu dvojzápasem s TSM, první zápas byl těsný 16:13 a bylo znát, že se teprve rozehřívají. Na druhé mapě už vyhráli jasně 16:3 a nejlepším střelcem byl právě olofmeiser s 24 fragy.

Jeho návrat byl později ještě vyšperkován drtivou výhrou na Cobblestone nad FaZe 16:0. V druhém utkání se ovšem FaZe vybičovali k mnohem lepšímu výkonu a vyhráli 16:13. O výhře ve skupině muselo nakonec rozhodovat právě vzájemné skóre z těchto zápasů, oba celky skupiny skončily s počtem pěti výher.

Záznam duelu Fnatic s FaZe ve skupině D

První semifinále Fnatic proti TSM mělo mít papírově jednoznačný průběh. Americká sestava TSM nedokázala ve skupině vyhrát ani jeden zápas, a tak se čekala hladká výhra pro Švédy. Nicméně TSM ukázali svou houževnatost a na první mapě Cache drželi dlouho krok.

Prohráli nakonec 12:16, nicméně na druhé mapě pokračovali v nastaveném tempu a šokovali Fnatic na jejich picku Mirage. V první polovině si odnesli parádní skóre 11:4 a přes veškerou snahu Fnatic ji TSM dotáhli do vítězného konce 16:11. Rozhodovalo se tedy na Cobblestone a tuto mapu už si Fnatic pohlídali. Nejlepším střelcem celé serie se pak stal flusha s 62 fragy.

Druhý semifinálový duel FaZe s Dignitas přinesl ještě větší drama a velmi vyrovnaný zápas. FaZe vstoupili do serie úspěšně 16:10 na Cache. Další dvě mapy však byly opravdu nervy drásající bitvy s nejtěsnějším možným výsledkem 16:14. Dignitas dokázali vyrovnat na Overpassu, jenže FaZe nakonec urvali postup do finále na Mirage. Hlavními strůjci jejich úspěchu bylo skvěle střílející duo aizy rain.

Nenechte si ujít špičkový Counter-Strike a sledujte Fnatic s Faze na O2 Sport!

Autor: Ondřej Báča
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru