Portugalsko nečekaně ztratilo! Ronaldo na Vikingy z Islandu nevyzrál. Proč se nestal hrdinou?

I druhý úterní zápas na mistrovství Evropy ve fotbale skončil překvapivým výsledkem. Po prohře RakouskaMaďarskem si outsider z Islandu vyšlápl na tým Portugalska a sebral mu dva body za remízu 1:1!

Favorit vyhrál první poločas rozdílem jediné branky. Na cestu za plným bodovým ziskem Portugalsko nasměroval Nani.

Outsideři zápasu si z obdržené branky nic nedělali a i nadále drželi pevný blok, z kterého vyráželi do protiútoku spíše svátečně.

To však stačilo na to, aby v 51. minutě Birkir Bjarnason zmrazil celé Portugalsko. Klubový spoluhráč Tomáše Vaclíka z Basileje napálil z první krásný pas Jóhanna Guðmundssona a nečekané vyrovnání bylo na světě.

V závěrečných minutách zápasu mohl rozhodnout Cristiano Ronaldo. Gól ale nedal ani z několika různých střeleckých pozic.

ronaldo

cristiano ronaldo

Z 10 střel zamířil Ronaldo jenom jednou na branku:

Islanďané tak získali historicky první bod na mistrovství Evropy.

A na závěr jedna otázka. Kdo že vede tabulku skupiny F? Ano, správně, Maďarsko!

[blog_program_info id=“7701092″]

Foto: Reuters   (rw)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru