Prokop na Sardinii bojoval s penalizací. „Jako začínat zápas za stavu 0:5,“ zlobil se


Mistrovství světa v rallye pokračovalo na Sardinii. Martin Prokop, kterého výrazně rozladila pětiminutová penalizace, obsadil s fiestou 11. místo. Bez časového trestu by byl 9., o minutu před Kopeckým.

„Tohle je moje oblíbená rallye, ale od začátku jsme bojovali s tou penalizací. Teď v šampionátu končím, vůbec mě tahle situace netěší a nevím, kdy se vrátím,“ řekl Prokop po dojezdu poslední erzety, kterou přímým přenosem vysílala stanice O2 Sport.

[blog_program_info id=“7676977″]

Jak přišel Martin Prokop k časové penalizaci? „Auto, se kterým jedeme na Sardinii, i veškeré náhradní díly, které jsou plombované a máme je zde na závod připraveny, jsou v absolutním pořádku. Jen jsme mailem nahlásili pravděpodobné poškození plomby na jednom náhradním diferenciálu, který je v Čechách, a hned nám přilítne takový flastr. To je jako začínat hokejový zápas za stavu 0:5,“ uvedl český pilot po druhé etapě.

prokop FB

„Jsem zhnusený a bez motivace. To, co se tu odehrává, mě jen utvrzuje v tom, že je dobré se intenzivně věnovat našim dalším projektům, do kterých jsme se pustili,“ uvedl během závodního víkendu Martin Prokop.  

[blog_program_info id=“7676977″]

Foto: Facebook Martin Prokop Official   (mm)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru