ELEAGUE živě na O2 Sport! Užijte si skvělé bitvy ve hře Counter Strike

[blog_program_info id=“7774941″]

O2 Sport tak vstupuje do světa elektronického sportu, kterému se plánuje věnovat i v budoucnu. Přímé přenosy z ELEAGUE poběží pravidelně každý týden v sobotu až do konce července.

[fve]https://youtu.be/rEtNOG46l4U[/fve]

Prvotřídní týmy, špičkové zápasy, finanční odměna, která přesahuje milion amerických dolarů. To všechno je ostře sledovaná liga ELEAGUE, kde se střetávají profesionální hráči počítačové hry s názvem Counter Strike: Global Offensive.

Pro tento dlouho očekávaný projekt bylo v americké Atlantě postaveno speciální studio, jež slouží jako bitevní pole pro celkem 24 nejlepších týmů. 

studio

O2 Sport přinese závěrečnou část soutěže, včetně finálového duelu.

„ELEAGUE je obrovský skok pro celou herní komunitu, protože se vůbec poprvé dostává tento elektronický sport do velkých televizí, přímý přenos bude distribuován do více než 80 zemí. Je to šance, jak neznalému sportovnímu nadšenci ukázat, proč něco takového sleduje obrovské množství lidí po celém světě,“ prozradil komentátor Ondřej Kvarda.

Společnost O2 se také rozhodla podílet na partnerství turnaje RoG FINALS 10, jenž se koná 25.–26. června 2016 ve Svitavách. Právě zde své síly poměří nejlepší týmy z domácí herní scény.

Elektronické sporty mají velký potenciál, je to pořádná show, u které se diváci rozhodně nebudou nudit. Věřím, že si v O2 TV najdou svoje pevné místo,“ uvedl výkonný ředitel O2 Sport Marek Kindernay.

Sobotní přímý přenos prestižní ELEAGUE s originálním komentářem začíná na stanici O2 Sport ráno ve 4.00.

[blog_program_info id=“7774941″]

Následně od sobotních 22.00 poběží komentovaný záznam, kde fanoušky turnajem provede dvojice komentátorů Ondřej Kvarda a Marek Hovanec.

[blog_program_info id=“7774943″]

Foto: digiseller.ru    (tz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru