Není Viktoria jako Viktoria. Jak pobavil kouč Pivarník na tiskovce v Plzni?

Není to poprvé, co bylo jméno aktuálního českého mistra zkomoleno – naposledy se podobně přeřekl Pavel Kuka, když před 3 lety nastupoval do klubového managementu.

„Pak se spolehnu na trenéry, se kterými jsem sehraný už, kteří mi samozřejmě pomohli, abychom se do Viktorky Žižkov dostali, a se kterými se cítím dobře…“

Reakce Romana Pivarníka na údiv a pobavení ostatních byla překvapivá: „Ježišmarija, co mám říct?!“

Generální manažer klubu Adolf Šádek reagoval s nadhledem, jelikož měl s podobnou situací již dřívější zkušenost: „Když tak jenom do Viktorky… Moc si to nekomplikuj. Když to řekneš potřetí, tak jsi dorovnal Kuku potom.“

Naučit se správný název týmu je však to nejmenší, co Pivarníka ve Štruncových sadech čeká. Jak se vyrovná s vysokými očekáváními majitele klubu Tomáše Paclíka ohledně Ligy mistrů a domácího titulu? Povede se mu zkrotit kabinu plnou plzeňských hvězdiček, s nimiž není lehké pořízení?

pivarník

Působení jeho předchůdců nastupujících po Pavlu Vrbovi netrvala příliš dlouho, za 2 roky se u kormidla týmu vystřídali Dušan Uhrin mladší, Miroslav Koubek a Karel Krejčí. Jak dlouho vydrží na lavičce té úspěšnější Viktorky Roman Pivarník?

[blog_poll_start][poll id=“253″][blog_poll_end]

Foto: Facebook FC Viktoria Plzeň
(tom)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru