O2 Sport nabídne během finále Ligy mistrů unikátní chat fanoušků. Jak se zapojit do přímého přenosu?

[blog_program_info id=“7465536″]

Diváci se připojí do přenosu přes sociální sítě Facebook, Twitter nebo Instagram. Stačí kamkoliv do svého komentáře přidat tzv. hashtag ve tvaru #O2sportLIVE. U Facebooku je potřeba příspěvek s hashtagem přidat přímo na zeď stránky www.facebook.com/O2SportCZ.

„Jedná se o další jedinečnou funkci multidimenze, ve které chceme fanoušky zapojit formou sociálních sítí do vysílání. Na výběr budou dvě volby, kdy na jednom kanálu poběží klasický živý přenos a na druhém zmíněné příspěvky a diskuse ve speciálním chat okně. Tato práce s diváky a způsob interakce je forma, kterou chceme i do budoucna rozvíjet,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport.

Vedle těchto novinek nabídne digitální televize O2 TV také profesionální a detailní rozbor obou finalistů od Jaroslava Hřebíka. Uznávaný fotbalový odborník a generální sportovní manažer Sparty Praha rozebere na speciální obrazovce všechny zajímavé aspekty hry a rovněž odhalí přednosti a slabiny u fotbalistů Realu či Atlétika Madrid.

cristiano ronaldo diego godin real madrid atletico

Ve studiu stanice O2 Sport pak Petr Svěcený přivítá exkluzivní hosty, mezi které patří například Tomáš Ujfaluši. Bývalý český reprezentant odehrál za Atlético Madrid přes devadesát zápasů a navíc dokázal se španělským celkem vyhrát Evropskou ligu. Dalším hostem bude trenér František Straka, který v sezoně 2004/2005 okusil základní skupinu Ligy mistrů s pražskou Spartou.

milano

Samotným přímým přenosem, jenž začíná ve 20.45 hodin, bude provázet zkušená komentátorská dvojice ve složení Milan Štěrba a Vlastimil Kaiser.

[blog_program_info id=“7465536″]

Foto: Reuters
(ds)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru