Sraz mocipánů, pak antifotbal. Co si o záchraně Příbrami myslí v Olomouci?

Olomoucká Sigma bojovala do posledního kola o udržení, jenže její soupeř na dálku byl z těch těžších – vždyť o Příbrami už se léta říká, že je mužstvem, které zkrátka sestoupit nemůže.

To se skutečně potvrdilo, své k tomu řekl i šéf Sigmy Josef Lébr: „Samozřejmě jsme si to zapříčinili sami, že jsme se na ten chvost dostali. A v závěru tam zůstali s mužstvem, které sestoupit nemohlo.“

Servítky si nebral ani zkušený záložník Michal Ordoš: „Celý národ vidí, jak to funguje, proč bych to vykládal… Je to směšné, komické. Až pověsím kopačky na hřebík, tak vám třeba všechno jednou řeknu.“

Ordoš dodal, že Sigma si za sestup může také sama – těžko na jednu stranu vyčítat Příbrami výsledek z posledního kola, když měli Olomoučtí 29 kol, během nichž si mohli záchranu zajistit.

Sraz funkcionářů před zápasem

Jenže pak se fanoušek podívá na fotky, záznam či ohlasy po utkání v Jablonci a nemůže se hráčům Sigmy divit, že utkání okomentovali podrážděným způsobem.

Předzápasový „pokec“ na trávníku. Za Příbram se dostavil Jaroslav Starka (v tmavém obleku), jeho syn Jan (uprostřed), generální ředitel Petr Větrovský (po Starkově pravici) a sportovní ředitel Roman Rogoz (v červeném). Jablonec pak zastupoval šéf FAČR Miroslav Pelta a sportovní ředitel Ivan Horník (druhý zprava).

Vždyť v deníku Sport dostal zápas Jablonec s Příbramí známku 2 z 10! Že by si skutečně o poháry hrající Jablonec nedokázal vypracovat ani náznak šance proti sestupem ohrožené Příbrami? Tomu se nechce příliš věřit.

Pozápasové komentáře také nezněly příliš důvěryhodně. „Nedařilo se nám individuálně ani týmově, ale myslím, že tam nebyl jediný hráč, který by něco vypustil. Tyto spekulace nejsou vůbec na místě,“ nechal se slyšet Matěj Hybš.

[blog_poll_start][poll id=“240″][blog_poll_end]

Foto: Twitter
(jz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru