Chelsea může Leicesteru pomoct k titulu! Budu poslední, kdo se dozví výsledek, překvapil Ranieri

[blog_program_info id=“7096950″]

Zatímco Leicester se může v cílové rovince soustředit pouze na sebe a poměrně v klidu vyklusávat, druhý Tottenham potřebuje zabrat na sto procent a doufat, že snad ještě vedoucí celek Premier League zaškobrtne a těsně před cílem upadne.

harry Kane tottenham Dortmund

Jedině tři výhry ve třech posledních zápasech totiž dávají Kohoutům šanci na ligový triumf, jinak skončí svěřenci Mauricia Pochettina těsně pod vrcholem a v Leicesteru propuknou historické oslavy.

Mistrovské šampaňské může téci hrabstvím Leicestershire už dnes v noci, stačí jedině, aby Tottenham ve večerním derby na Stamford Bridge ztratil. Chelsea s Kohouty doma navíc prohrála naposledy v únoru 1990.

Hollywoodský konec

Fotbalisté Leicesteru budou zápas napjatě sledovat, jejich vůdce Claudio Ranieri jel však navštívit svoji šestadevadesátiletou matku„Budu tou dobou v letadle na cestě z Itálie. Budu poslední, kdo se dozví výsledek,“ překvapil.

S oslavami zatím Ranieri moc nepočítá. „Máme to v hlavě nastavené tak, že Tottenham vyhraje všechny zbývající zápasy. Proto se potřebujeme spoléhat hlavně sami na sebe.“

ranieri

Claudio Ranieri už před víkendem prohlásil, že chce zažít hollywoodský konec sezony. Pokud se o titulu pro Leicester rozhodne v době, kdy bude manažer sedět v letadle, bude magický příběh dopsán.

Sestavy obou dnešních soupeřů:

[blog_program_info id=“7096950″]

Foto: Reuters
(rw)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru