Divočina v NHL: Brankář Crawford rozdával rány, pravý hák schytal i rozhodčí!

Hokejoví brankáři toho musejí vytrpět hodně. Neustále jim někdo brání ve výhledu, neustále je někdo pošťuchuje, a k tomu musejí chytat černé kulaté věci letící rychlostí až 160 km/h. Vlastně se Coreymu Crawfordovi nemůžeme zas až tak moc divit.

Jeho tým v sérii prohrává a marně se snaží strhnout vedení v zápase na svou stranu. Když se však mezi kruhy zjeví osamocený Robby Fabbri, z bezprostřední blízkosti pálí a pak ještě (ne úplně vlastní vinou) do brankáře najede, žádný div, že to Crawforda trochu rozčílí…

[fve]https://youtu.be/gd9Kz9yloKY[/fve]

V následné bitce schytal pravý hák i hlavní rozhodčí a padlo celkem 10 trestných minut. Jestřábům z Chicaga byla paradoxně udělena výhoda přesilovky, z níž Keith vstřelil gól na 2:1, a v tu chvíli mohli domácí být za vyprovokování bitky gólmanem Crawfordem rádi.

Radost však netrvala dlouho, Blues skóre třemi brankami otočili a následné snížení na 3:4 znamenalo pouze dramatický závěr, ale ne zvrat. V poslední vteřině ještě naštvaní domácí rozpoutali rvačku, za níž bylo rozdáno dohromady 118 trestných minut!

Play-off pokračuje také noci na čtvrtek. Prostřednictvím O2 TV můžete sledovat souboj mezi Islanders a Floridou!

[blog_program_info id=“6984238″]

Foto: fanragsports.com
(tom)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru