Pašek se vykartoval během necelých dvou minut. Bylo jeho vyloučení v Plzni v pořádku?

[blog_program_info id=“6903935″]

Příčinou rozhořčení fanoušků Brna byla červená karta udělená za stavu 1:1 záložníkovi Davidu Paškovi. Nejprve mu rozhodčí Karel Hrubeš dal v 54. minutě žlutou kartu za simulování.

O minutu později stejnému hráči ukázal další žlutou kartu za kopanec do hýždí plzeňského záložníka Ondřeje Vaňka.

Na obě situace se podívejte na videu od času 3:15:

Druhá žlutá karta však byla podle mnohých neoprávněná. Pašek se snažil odkopnout míč a protihráče trefil neúmyslně. Chvíli předtím navíc stejný souboj absolvoval hráč Plzně a tomu žádná karta udělena nebyla. Plzeň tak díky oslabení soupeře vstřelila v 80. minutě branku a opět zvítězila!

[blog_poll_start][poll id=“190″][blog_poll_end]

Jak na celý incident reagovali fanoušci na sociálních sítích?

A jak to viděl brněnský lodivod?

Rozhodnutí sudích obvykle nekomentuji, ale tohle bylo správně. Mrzelo mě snad jen to, že před druhou žlutou kartou došlo minimálně k obdobnému souboji. Ale rozhodčí je pánem na hřišti a to musíme respektovat. Věřím, že kdybychom zůstali v jedenácti, dalo se s tím ještě něco dělat.