Mourinho prý počítá s Manchesterem United na tuty! Proč?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=34343 AND vote > 0 AND vote <= 5

José Mourinho by se rád stal nástupcem kritizovaného Louise van Gaala. Rudým ďáblům se prý Mou upsal předběžně na tři roky. Teď už si hledá nový dům!

Tedy ne že by sám „Special One“ vyběhl do terénu. Vhodné nemovitosti ve čtvrti Cheshire mu podle britského bulvárního deníku The Sun hledá osobní agent. Přitom ještě nedávno byl Mourinho celý nesvůj. Proslechlo se, že by měl Louis van Gaal kormidlovat United ještě další sezonu!

Mourinho má však s klubem několik ujednání. Ústní dohoda zněla, že by měl klub převzít po van Gaalovi do konce května. Písemná smlouva zahrnuje podle španělských novin El Pais i vysokou finanční kompenzaci, pokud by o Mourinha v United nakonec ztratili zájem.

manchester united

Manchester je totiž pod vedením Louise van Gaala zatím na páté příčce tabulky Premier League. Od možnosti kvalifikovat se do Ligy mistrů dělí United pouze jediný bod a možná i ten rozhodne o tom, který kouč nakonec usedne na lavičce slavného velkoklubu v příští sezoně.

V neděli hraje Manchester United důležitý duel s Tottenhamem. Udrží naději na umístění ve čtyřce, nebo se spíš přiblíží jmenování Mourinha do funkce?

[blog_program_info id=“6828243″]

Další nedělní program Premier League:

14.30: Sunderland – Leicester (Digisport 1)

[blog_program_info id=“6824134″]

17.00: Liverpool – Stoke (Digisport 2)

[blog_program_info id=“6824177″]

Foto: Reuters
(bar)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru