VIDEO: Messiho lahůdka! Podívejte se, jak si pohrál s chilskými kužely! A co návrat „kanibala“ Suáreze?

Lionel Messi už v dresu Barcelony dávno nemusí nikomu nic dokazovat – sedmkrát vyhrál španělskou ligu, čtyřikrát triumfoval v Lize mistrů. Jenže k podobnému „nedotknutelnému“ statusu má poměrně daleko v dresu rodné Argentiny.

Chilané rozjížděli nadějný útok, jenže Argentinci se ubránili a poslali míč právě na „Mesiáše“ – a ten si v rychlém sledu doslova vychutnal tři protihráče.

Kolem dvou z nich se nejprve nádherně obtočil na minimálním prostoru u lajny, vše pak dovršil krásným manévrem, při kterém se zbavil třetího protivníka.

Ángel di María sice nadějnou akci bohužel „zazdil”, i tak byl ale nakonec za hrdinu.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=7M6zSh4O4dw[/fve]

Argentina zvítězila ve veledůležitém zápase 2:1. Tříbodový zisk byl pro Messiho a spol. klíčový, probíhající kvalifikaci na světový šampionát v Rusku totiž odstartovali mizerně, vždyť z úvodních 4 zápasů uhráli pouhých 5 bodů! Díky výhře na hřišti Chile se tak dostali alespoň na průběžnou pátou pozici, zaručující baráž.

„Kanibal“ se vrátil gólem

V jihoamerické kvalifikaci bylo ostře sledované i utkání Brazílie s Uruguayí. Luis Suárez se vrátil po 9zápasovém trestu za neslavný incident na MS 2014, kdy pokousal Itala Giorgia Chielliniho. A návrat oslavil důležitou brankou na 2:2. Uruguay je tak momentálně na druhém místě, Brazílie je třetí.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=_HGyN_UHvn0[/fve]

Foto: Reuters
(jz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru