VIDEO: Messiho zastoupil di María. Jak parádní ranou spasil Argentinu v kvalifikaci?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=34846 AND vote > 0 AND vote <= 5

V kvalifikaci o MS 2018 v Rusku se vicemistrům světa z roku 2014 příliš nedařilo, ze 4 zápasů skórovali Argentinci pouze dvakrát. Tentokrát stejný počet branek vstřelili za 24 minut a dosáhli tím na důležité vítězství nad úřadujícími jihoamerickými šampiony z Chile.

Za domácí se nejprve v 11. minutě prosadil Gutiérrez, ale již o 9 minut později parádní ranou vyrovnal Ángel Di María a o dalších 5 minut později zařídil modrobílým vedení po parádním ping pongu ve vápně Mercado.

[fve]https://youtu.be/wjeMVtVnzCE[/fve]

Čeští soupeři válí

V přátelském zápase se střetli nejbližší soupeři české reprezentace. Turecko, které Čechy čeká ve skupině na Euru, přivítalo Švédy, se kterými sehrajeme následující přátelské utkání. Granqvistova odpověď na vedoucí gól Tosuna nestačila a stejný Turek 9 minut před koncem zařídil po standardní situaci vítězství 2:1.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=S8if-EnTD9k[/fve]

Ve šlágru včerejších zápasů přivítali Italové na Stadiu Friuli v Udine mírně favorizované Španělsko. Byli to ale domácí, kteří povětšinou tahali za delší konec a zasloužené vedení zařídil pro Squadru Azzuru po nádherné přihrávce Giaccheriniho šutér Lorenzo Insigne.

[fve]https://www.youtube.com/watch?v=41sd7XjcM2o[/fve]

Vedení však domácím nevydrželo dlouho, o 2 minuty později gólman Buffon neudržel hlavičku po standardce a míč do sítě napálil Aritz Aduriz – pětatřicetiletý útočník píše tuto sezonu pohádkový příběh, svými brankami táhne Bilbao a konečně se dočkal další nominace do reprezentace. Dosud za španělský národní tým totiž odehrál pouze 14 minut a včera si připsal svou první branku!

Zachránil tím cennou remízu a je stále více pravděpodobné, že by mohl na Euru ohrozit v základní skupině i český tým!

Další přípravná utkání můžete sledovat dnes večer prostřednictvím O2 TV. Stanice Novasport vysílá šlágr Nizozemsko – Francie.

[blog_program_info id=“6670439″]

Foto: Reuters
(tom)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru