Ring Ondřeje NOVOTNÉHO: Kdo bude dalším soupeřem Conora McGregora?

[fve]https://youtu.be/lYsmS3Ji6og[/fve]

Zajímavé však je, že většina zápasníků říká, že lepší je se nechat uškrtit, neb jste se svému soupeři nepodvolili a zachovali si nějakou čest a hrdost.

Conora teď s největší pravděpodobností bude čekat zápas na UFC 200 s Edgarem. Jak Frankie, tak Aldo se snaží živit kampaň, aby byli oni tím vyvoleným, nicméně opravdu téměř všichni odborníci chtějí vidět Edgara a fanoušci to v různých fórech také upřednostňují.

mcgregor

A naposledy k McGregorovi. Téměř 100 % zápasníků mu radí a vyjadřuje se v tom smyslu, že by měl zapomenout na váhu 77 kg. Pravda je, že Diaz vzal zápas deset dnů před duelem a že ani on není žádný weltr, ale lehká váha.

Chael Sonnen si spočítal, že mohl mít v den zápasu o 7 kilo víc než Conor, ale co je nejdůležitější, že kdyby měl Diaz za sebou plný kemp, tak je to úplně jiné zvíře. Nedej bože, že by chtěl Conor skutečně nastupovat s někým, kdo do weltru hubne a má na to celý čas. Tak se aspoň nechal slyšet Rashad Evans, který vítězství Diaze předpověděl.

Váhové kategorie tady nejsou jen tak pro srandu. Ony opravdu něco znamenají!

Hunt vs. Mir

Tento víkend nás čeká duel Hunt vs. Mir.

Bývalý šampión bude čelit skvělému postojáři, který má v supertíze nejvíc bonusů (5). Hunt doma neprohrává a vítězstvím nad Silvou dal znovu najevo, že ještě jedna cesta na vrchol by v něm mohla být. Mir je nyní desítka váhy, tedy jen jeden krok za Huntem, a i on v sobě živí naděje na lepší dny.

O titul zápasil 5x a 2x úspěšně. Naposledy prohrál s Arlovskim, ale zdaleka to nebyl špatný výkon.

[blog_program_info id=“6612185″]

Matt Mitrione udělal v posledních dnech dva překvapivé kroky. Nejprve podal k soudu svůj zápas s Brownem – viní rozhodčího z porušení a nedodržování pravidel a předpisů (jen připomeňme, že Browne jej několikrát píchnul do oka a Mitrione byl donucen pokračovat), navíc Gary Forman, který zápas řídil, má jen necelých deset odpískaných zápasů v UFC a Mitrione ještě zmiňuje důkazy, které by jej měly spojovat s Brownem.

Mitrione zároveň jako volný agent podepsal přestup do BELLATORU a Scot Cooker tak má dalšího velmi atraktivního zápasníka ve své stáji. Mitrione se nechal slyšet, že velmi dobrou nabídku UFC nedorovnalo, a tím pádem byl Matt volný. Zároveň řekl, že to pro něj znamená další velký příjem v podobě uvolnění sponzorů, které může propagovat, a také se těší na peníze, které mu přijdou dle jeho názoru poté, co soud otočí jeho výsledek s Brownem.

Domácí scéna

Na domácí scéně nastoupil ke svému druhému zápasu v MMA Yakuza a skončilo to výhrou.

#HG16 Pan velkomozny Yakuza zas uradoval! #BJJmaster @yakuzaprimmatfromjungle @marek_loncak @pepagorilakral

Fotka zveřejněná uživatelem Ondrej Novotny (@ondrejnovotny),

Mnoho zápasů v MMA se odehraje v sobotu na turnaji Návrat Králov. Většina z nich s méně známými jmény, což ovšem nutně nemusí znamenat, že se hoši pořádně nepoštípou. Jedním z hlavních taháků je Vašíček, který v supertíze narazí na polského soupeře.

V příštím týdnu se pak představí také Patrik Kincl ve svém dalším zápase na ACB. Kincl tam má zatím bilanci 1-1 a nyní narazí na Sergey Khandozko (21-2). Rus má na ACB zatím bilanci 2-1 a prohrál pouze s Duraevem, který porazil i Kincla. Patrik si již vyzkoušel, že se s podobnými borci může měřit, a doufejme, že to pozná i brada jeho soupeře! Zápas se uskuteční 23. 3.

[blog_program_info id=“6612185″]

Foto: Reuters
Ondřej Novotný Autor článku
Ondřej Novotný
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru