EXCELENT SOLDIERS: Šestý ročník závodů přinesl skoky na hranicích fyzikálních zákonů

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=35438 AND vote > 0 AND vote <= 5

Jedinečnost závodu podtrhuje nejen obří skok či dopad, ale i účast absolutní světové špičky – těch nejlepších jezdců, které může současný freeskiing nabídnout.

Dell Night MissionOk! It's time to recap >> Dell Night Mission!Winning team: The Straight Flush – Jesper Tjäder, Klaus Finne, Noah Morrison. Congratulation guys!Na Dell Night Mission padaly neskutečný bomby!! ⚡Gratulace týmu The Straight Flush! Video made by Separation killaz

Zveřejnil(a) Excelent Soldiers Deštné dne 7. březen 2016

Sportovní program Excelent Soldiers byl rozdělen do dvou dní, v sobotu proběhl atraktivní týmový contest Dell Night Mission, kdy jezdci vytvoří týmy a předvádí pak jednotlivé triky při hromadných skocích najednou. Parametry skoku umožňují let (tzv. airing time) po dobu téměř tří sekund, což je dostatečně dlouhá doba na to, předvést ve vzduchu široký sortiment triků. Na start závodu se postavilo osm týmů a v hodinovém jamu nakonec zvítězil švédsko-norsko-kanadský team „The Straight Flush“ ve složení Jesper Tjäder, Klaus Finne a Noah Morrison.

excelent

excelent

excelent

Hlavní pozornost jezdců i diváků se soustředila na nedělní závod, do kterého se registrovalo 30 jezdců z jedenácti zemí z Evropy i ze zámoří. V kvalifikaci měl každý jezdec dva skoky, jeden stylový s rotací do 720 stupňů a jeden technický s rotací nad 720 stupňů, nejlepších 16 jezdců pak postoupilo do semifinále a dále vyřazovacím systémem až do finále.  

Výsledky:

1. John Brown 
2. Teal Harle
3. Victor Moosmann
4. Taylor Wilson

excelent

Foto: Excelent Soldiers
(tz)
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru