Rvačka na tiskové konferenci? McGregor a Diaz si konečně vyřídí účty v oktagonu

[blog_program_info id=“6476359″]

Kolem dublinského rváče Conora McGregora je tradičně živo. Původní soupeř kvůli zranění ze souboje odstoupil, v noci na neděli je na řadě jeho souboj s populárním Američanem Nate Diazem ve městě hříchu, Las Vegas.

A přípravný zápas se mezi nimi strhl málem už během tiskové konference. O drsná gesta nebyla nouze a nešli daleko ani pro hodně silné výrazy. Organizátoři akce situaci naštěstí na poslední chvíli dokázali uklidnit.

„Zápasíš jenom s trpaslíky!“ obul se do úřadujícího šampiona pérové váhy Diaz.

Tancuj pro mě, Nate, tancuj! A nedívej se mi do očí, když tancuješ… Zfackuju celý tvůj tým, jednoho po druhém,“ nebral si servítky potetovaný Ir. A realizační tým okolo Diaze se neváhal svého šampiona na podiu zastat.

Takhle vypadalo focení po tiskové konferenci. Čekáte snad potřesení rukou? Chyba!

Bez silných gest se neobešlo ani vážení soupeřů. Je vidět, že ani jeden zápasník nevychladl a do oktagonu se náramně těší. Účty si vyřídí už v noci před zraky celého světa.

[fve]https://youtu.be/IQ_54ScD9BA[/fve]

Přestože hlavním zápasem večera je střetnutí Conora s Natem, tak vrchol bude ještě jeden. Do klece totiž vstoupí úřadující šampionka bantamové váhy a dosud neporažená Holly Holm, kterou v zápase o titul vyzve Miesha Tate.

Kazatelova dcera obrala o titul velkohubou Rondu Rousey, kterou v listopadu 2015 poslala ve druhém kole k zemi. Tentokrát proti ní bude ale stát další výborná soupeřka, která dokáže být velmi nepříjemná.

Galavečer z Las Vegas sledujte prostřednictvím O2 TV!

[blog_program_info id=“6476359″]

Foto: ufc.com
(kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru