„Wenger ven!“ zuří fanoušci Arsenalu. Jaký vzkaz mají pro francouzského kouče?

[blog_program_info id=“6444774″]

Fanouškům Arsenalu se dnes nejspíš nevstávalo úplně nejlépe. A už vůbec ne trenérovi Arsènu Wengerovi. Po nečekané prohře se Swansea ho fanoušci Gunners dokonce vypískali přímo na domácím stadionu Emirates.

Nemám náladu teď mluvit o titulu,“ odbyl Wenger bezprostředně po zápase novináře. Navíc v rozhovoru přiznal, že jeho tým má značné problémy se sebevědomím.

Arsenal prohrál třikrát v řadě, což se naposledy stalo v roce 2010. A už v sobotu čeká Gunners severolondýnské derby s Tottenhamem, kterému momentálně náleží druhá příčka tabulky. To vše ale bez zraněného Petra Čecha.

A mezi fanoušky to vře. Už je nebaví stále se opakující scénář, kdy Arsenalu mířícímu za titulem náhle dojde dech. Je jasné, že se musí něco změnit. Ale co?

Wenger ven! Radikální fanoušci mají jasné poselství.

Namísto prodloužení Wengerovy smlouvy bychom měli říct vedení, aby ho vyrazili.“

https://twitter.com/arrsnal/status/705150417915748352

Nadějná prosincová nálada je pryč. Nyní jsou šance Arsenalu na titul podstatně nižší. Jak ukazuje humorný obrázek, který Wengera rozhodně nešetří, naděje na splnění těžké výzvy podstatně klesly…

wenger

A servítky si fandové neberou nejen na sociálních sítích, ale ani před kamerou. Současnou situaci s ledovým klidem rozhodně neberou.

[fve]https://youtu.be/6GmMzkERq3U[/fve]

[blog_poll_start][poll id=“114″][blog_poll_end]

[blog_program_info id=“6477306″]

Foto: JOE.co.uk
(kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru