Welcome Day: Přivítání jak se patří!

Před prvním dnem v nové práci jsme všichni nervózní. Někdy vše dopadne dobře a my odcházíme s dobrým pocitem, někdy je to horší a naše obavy se prohloubí. Co vás čeká v O2? U nás se tento den řadí rozhodně k těm příjemným. Těšit se můžete na Welcome Day neboli uvítání pro všechny nové zaměstnance. Teď již poznámky jednoho z nováčků:

 

IMG_7563„Sedíme ve velké zasedací místnosti a vítá nás milý člověk, který se představí jako trenér z oddělení Lidských zdrojů. Sdělí nám, že si máme nabídnout občerstvení a připravit se ke startu, za chvíli totiž budeme začínat. Překvapí nás známá znělka a videoklip ze Start Trek a trenér jménem David nás vítá na palubě. Atmosféra se uvolňuje. Pocit, že jsme všichni doslova na jedné lodi, nás uklidní a těšíme se, co bude následovat. Vzájemně se představujeme a sdělujeme ostatním pozice, na které nastupujeme.

David nám představuje společnost O2, ukazuje první mobilní telefony a první reklamy. Smějeme se při vzpomínce na těžké Nokie, které nám v kapse stahovaly kalhoty a také si připomínáme hodiny strávené hraním hada. Popisuje všechny důležité momenty v historii společnosti. Nejedná se však o žádnou nudnou přednášku. Interaktivně nás zapojuje a všichni napjatě posloucháme. Dokonce nás občas úplně vykolejí otázkou, kterou se vrátí k úvodnímu představení: „Pamatujete si, na jakou pozici nastupuje tento pán ve fialovém tričku sedící po mé levici?“ Všichni se smějeme a někteří z nás se pochlubí perfektní pamětí a správně odpovídají.

IMG_7576Po přestávce nám David sděluje další zajímavosti o O2 včetně představení důležitých osobností v čele společnosti. Také se učíme zásady naší firmy a dokonce nás pomocí videomedailonku přivítá i generální ředitel Tomáš Budník. Trenér David vysvětluje, jak a které služby zákazníkům O2 poskytuje. A aby toho nebylo málo, předvádí nám, jak si sami můžeme usnadnit život díky chytrým telefonům a aplikacím, které si můžeme stáhnout. Na závěr se pak dozvídáme praktické informace o benefitech, dovolené či intranetu. Celá akce byla vážně prima. Zjistili jsme, že spolu s námi nastupují i další nováčci, kteří jsou ve stejné situaci jako my a díky tomu jsme získali kontakty, které možná už brzy využijeme. Nebo aspoň během prvních dní budeme mít s kým zajít na oběd a sdílet své dojmy a pocity z nového světa O2. Díky za toto milé přivítání!“

Nebojte se prvního dne v práci ani vy. Všechny naše volné pozice naleznete ZDE.
Kariéra v O2

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Internet na velkých akcích je jako oblek šitý na míru 
Nahoru