Arsenal Jindřicha ŠÍDLA: Na poslední týden radši zapomenout

Upřímně řečeno, na to, že by Arsenal mohl vyhrát Ligu mistrů, stejně nikdo moc vážně nemyslel, protože když zase dostanete do osmifinále Barcelonu, nevypadá to úplně nadějně. To prostě není Monako – se kterým jsme ovšem vypadli loni, že.

Takže to dopadlo, jak se dalo čekat. Je to takový ten zápas, o kterém tušíte, že možná prohrajete 0:2, takže přesně tak prohrajete, hotovo, nazdar, konec, uvidíme se zase za rok.

Jenže to aspoň čekáte.

A pak jsou tu ostatní zápasy.

Přečtěte si také: Arsenal Jindřicha ŠÍDLA: Welbeck, Welbeck. Tohle prostě chcete prožít!

Messi monreal Arsenal Barcelona

Hull? Mělo to být 3:0, v klidu, bez zranění

Ani Hull samozřejmě není lehký soupeř, třeba před dvěma lety jsme ho ve finále FA Cupu (vyhráli jsme tenkrát FA Cup!) porazili až v prodloužení 3:2 a to jsme po 8 minutách prohrávali 0:2.

A teď navíc Hull vede Championship, takže… Takže by to mělo být po půli v klidu 2:0, na konci 3:0, bez zranění, v klidu.

Skončilo to 0:0 a to ještě Ospina chytil chvíli před koncem čistou šanci. Hodně to připomínalo ten zápas s Blackburnem v únoru 2013, ten zatím poslední, který jsme v FA Cupu prohráli.

Přečtěte si také: Arsenal Jindřicha ŠÍDLA: Zpátky na cestě k titulu. Tak blízko nebyl osm let

Alexis Sanchez Arsenal

Tohle se samozřejmě v FA Cupu stává, proto je to FA Cup, ta mimořádně cenná trofej, kterou jsme vyhráli dvakrát za sebou!

Pokud bychom to snad letos chtěli zopakovat, čeká nás příští úterý opakovaný zápas v Hullu, což člověku jen připomene slavný výrok „a dokázali by to i v chladném, deštivém, úterním večeru ve Stoke“? Tohle bude podobná paráda.

Poslední výhru na Old Trafford už si skoro nepamatuji

No a teď ten nedělní zápas s dorostem Manchesteru United. Když jsme naposledy vyhráli v lize na Old Trafford, bylo mi 33, takže si to už skoro nepamatuji, až na to že gól dával Adebayor, což je zase věc, na kterou bych nejradši úplně zapomněl. (Ne na ten gól, na Adebayora.)

A kdy jindy bychom tam chtěli asi tak vyhrát, než teď? Může být United ještě někdy slabší?

[blog_program_info id=“6444590″]

Bylo to celé strašidelné, asi nejsmutnější pohled byl na někdejšího superhrdinu Sáncheze, který teď vypadá jak zadřené ložisko, Walcott, byl tam vlastně Walcott? Člověk by se ani nedivil, kdyby se nakonec potvrdily fámy, že Özil se chce v létě ztratit do Barcelony, protože na co by tu čekal?

https://twitter.com/TrollFootball/status/703964612702638080

Přečtěte si také: Udělal to zas! Jak nenasytný teenager Rashford pohřbil Čecha a naděje Arsenalu?

Srazili nás průměrní

Jestli Arsenal přijde i letos o titul, prohrál ho v zápasech s průměrnými týmy, jako je West Ham, WBA, Southampton, Chelsea a United. A dá se taky docela spoléhat na to, že příští rok už ty dva poslední jmenované zase průměrné týmy nebudou.

Tenhle týden to může, obávám se, celé rozhodnout. Swansea doma je povinnost, takže to zase budou šílené nervy a v sobotu další ze zápasů roku: Tottenham na White Hart Lane. Už se nemůžu dočkat. Možná pak budeme mít už v sobotu večer až do srpna klid.

Foto: Reuters
Jindřich Šídlo Autor článku
Jindřich Šídlo
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru