Carragher je sr***a! Kdo si ostře vyšlápl na legendu Liverpoolu? A jak ho obránce setřel?

El-Hadjiho Dioufa si možná budete pamatovat. Na mistrovství světa 2002 zazářil spolu s týmem Senegalu a dotáhl africký tým až do čtvrtfinále. Vysloužil si tak angažmá v Liverpoolu. Jenže ve slavném klubu pohořel.

El-Hadji Diouf

 

Teď se po letech pustil v rozhovoru pro magazín So Foot do dvou legend Reds – vítězů Ligy mistrů Stevena Gerrarda a Jamieho Carraghera.

carragher gerrard liverpool telegraph co uk

 

Gerrard to schytal, když prohlásil, že si nemyslí, že Diouf je „velmi dobrý hráč“.

„Za Senegal jsem odehrál stovku zápasů. Když jsme vyhráli, bylo to díky mně, když jsme prohráli, byla to moje chyba. Stokrát jsem nesl na bedrech 14 milionů fanoušků. On za Anglii stokrát nehrál a na mistrovství světa nebo na Euru neuhrál nic. V Liverpoolu o mně prohlásil, že jsem neměl dost respektu pro klub. Sám ho ale zabil, když uklouznul proti Chelsea. Není náhoda, že Liverpool tak dlouho nevyhrál ligu,“ připomněl Diouf slavnou minelu kapitána na jaře 2014, kdy Liverpool propásl možná největší příležitost k vítězství v Premier League za 25 let, co po titulu marně prahne.

Carraghera pak v rozhovoru „natřel“ ještě víc. „Rozdíl mezi mnou a Jamiem je, že já jsem útočník světové třídy a on sračka. Ten typ sračky, který napíše knihu a celou dobu tam mluví o mně. Já, ve svojí knize, o něm nenapíšu ani řádku. Je to zasr**ý loser.“

Legendární obránce Liverpoolu však zareagoval brilantně a slovy klasika si prostořekého Dioufa na twitteru „namazal na chleba“.

„Další velký rozdíl je, že dal za Liverpool v Premier League míň gólů než já (a nepočítám vlastňáky).“

Obránce Carragher dal mezi roky 1996 a 2014 čtyři branky v 508 zápasech. „Útočník světové třídy“ Diouf se za tři roky v dresu Liverpoolu (2002–2005) prosadil jen třikrát!

Foto: independent.co.uk, telegraph.co.uk, ourkop.com
(fik)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru