Tak určitě Ondřeje NOVOTNÉHO: Tomáš Ujfaluši? Odpoví na cokoliv, zajímavě, s nadhledem a humorem

[blog_program_info id=“6340680″]

Tomáš Ujfaluši, ve své době jeden z nejlépe hodnocených obránců Evropy. Ale také řečený řezník, či Messiho vrah a elitní večírkový průšvihář.

ondrej novotny tomas ujfalusi tak urcite

V zahraničí je milovaný a uznávaný jako málokterý jiný český fotbalista. Zatímco doma je možná až trochu opomíjený a přehlížený.

Když o tom mluví, tak sice přiznává, že většinu svých let hrál v zahraničí a domácí fanoušci jej tedy mohli vidět maximálně v reprezentaci a v té si jej navíc mnozí zaškatulkovali kvůli několika problémům.

Byť se jim dnes dokáže smát, tak vlastně stály za jeho odchodem z reprezentace. To, že se za něj a pár dalších hráčů nepostavila větší část družstva, jej dodnes žere.

novotny ujfalusi tak urcite

Tomáš Ujfaluši je, jak mnozí říkají, velmi inteligentní člověk, který mimochodem plynně mluví italsky, španělsky, německy i anglicky.

Musím říct, že do doby, než jsem jej poznal osobně, tak na mě působil z dob svých hráčských časů poměrně arogantně, ale přesný opak je pravdou. Odpoví na cokoliv, zajímavě, s nadhledem a humorem a je to výborný společník.  

Koneckonců to, že jej při nedávném utkání Atlétika s Galatasaray vyvolávali fanoušci obou klubů, zatímco Ujfaluši seděl na tribuně, mluví samo za sebe. Takové pocty a zážitku se jen tak někomu nedostane.

Zkrátka Ujfaluši je jeden z našich nejúspěšnějších fotbalistů, a tedy i sportovců vůbec. Alespoň tak to vidím já a vy se k podobnému pocitu můžete dopracovat třeba i díky dalšímu dílu Tak určitě

[blog_program_info id=“6340680″]

Ondřej Novotný Autor článku
Ondřej Novotný
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru