Tak určitě Ondřeje NOVOTNÉHO: Jiří Procházka je sportovec, kterého chceš znát a sledovat

[blog_program_info id=“6068876″]

Odpovědí je hned několik. Ta první a nejdůležitější je, že boj jako takový má každý z nás ve svém DNA, jak rád říká prezident UFC Dana White a má pravdu.

Čím dříve si to nejen sportovní fanoušci u nás přiznají, tím dříve si budou moci užívat skvělou nastupující generaci domácích bojovníků, které je Jiří Procházka výrazný reprezentantem.

novotny prochazka

Známe se dlouho. Většinu jeho zápasů jsem v kleci uváděl a díky přátelství s jeho trenérem a „stvořitelem“ Martinem Karaivanovem i se samotným Jirkou mám tu možnost sledovat jeho vývoj poměrně z blízka.

Hvězdou v Japonsku

Když mluvíme o vývoji, tak jedna stránka je atraktivní boj, který předvádí, ale ta druhá a dle mého ještě rychleji rostoucí a možná pro mnohé i zajímavější je stránka jeho osobnosti. V tomto ohledu se skutečně jedná o záležitost mezinárodních měřítek.

tak urcite

Být v jakékoliv jiné zemi, tak je s tím, co umí a jaký je, hvězdou. Našel a probudil v sobě osobnost a charisma, které přitahuje a magnetizuje. Tou hvězdou se stal v Japonsku během tří dní, a když se naučí dobře jazyk, tak může bortit jedny hranice za druhými.

Nechci přesně popisovat svůj pohled, neb si myslím, že stojí za to, abyste si jej udělali sami, až budete během následujících let pomalu přicházet celé věci na kloub, stávat se fanoušky sportu a Jirky samotného a sledovat nejen jeho zápasy.

tak urcite

Až budete hrdí na jeho úspěchy a smutní z jeho porážek, tak si občas vzpomeňte, že to pro některé z vás začalo tady.

A jestli ve vás hlodá otázka: má to pro mě cenu? Mám pro vás jedinou odpověď…

TAK URČITĚ!

Přečtěte si taky: Tak určitě Ondřeje NOVOTNÉHO: Radek Duda je kluk, který vás nepodělá

[blog_program_info id=“6068876″]

Ondřej Novotný Autor článku
Ondřej Novotný
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru