Ring Ondřeje NOVOTNÉHO: Cruz vs. Dillashaw – televizní expert chce svůj mistrovský pás zpátky

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=37339 AND vote > 0 AND vote <= 5

Jeho vazy v koleni nevydržely nápor profesionálního sportu a hned 3x za sebou musel na operaci. K tomu se ještě přidal problém s třísly a byly z toho 4 roky mimo hru. UFC mu nakonec jako prvnímu v historii pás odebralo pro neaktivitu.

Dominick Cruz přišel o přítelkyni, sponzory a nakonec i o ten mistrovský pás. Teď ho chce zpět.

Dominic Cruz

Během pauzy našel svou novou zábavu v analýzách pro stanici FOX a patří mezi nejlépe mluvící bojovníky.

[fve]https://youtu.be/DnS9jcUhY0Y[/fve]

Dillashaw není nazdárek

To se koneckonců potvrdilo i v přímém „souboji“ s TJ Dilashawem, kterého rozebral na součástky a současný šampión se mohl jen kousat do rtu.

Dillashaw však není žádný nazdárek. Dvakrát deklasoval Baraa, který byl deset let neporažen a vypadal jako absolutní dominátor.

TJ jej však rozebral na součástky a zdá se, že ustál i svůj odchod z týmu Alpha Male, kde strávil celou svoji dosavadní kariéru.

Cruz porážel v průběhu let všechny jeho kamarády. Benavidez, Mendes ani Faber si na něj nepřišli, ale Dillashaw byl vždy součástí jejich přípravných kempů a mnohdy jej měl simulovat.

Největší v historii

Zkrátka tenhle zápas je v bantamové váze asi tím největším v historii. K němu přihodíme, že se na turnaji vrací do hry bývalý šampión lehké váhy Anthony Pettis. Potká se s Eddie Alvarezem, jenž byl šampiónem 4 dalších organizací a jediný podstatný pás, který mu chybí, je právě z UFC.

Je jisté, že nás čeká další neopakovatelný zážitek.

Hlavní karta startuje na Nova Sport 2 v noci z neděle na pondělí ve 4.00. A vy můžete bitvy z klece UFC sledovat prostřednictvím O2 TV.

Foto: mmafighting.com
Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Ondřej Novotný Autor článku
Ondřej Novotný
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru