Nejlepší roztleskávačka extraligy? Brankář Konrád ladí své děkovačky k dokonalosti!

Výhra hokejové Olomouce jejich fanoušky těší dvojnásob. Ptáte se proč? Po vítězném utkání totiž tradičně patří děkovačka – a tu si nejvíce užívá brankář Branislav Konrád.

Sněhové koule? Hod oštěpem? Bowling na ledové ploše? To všechno on umí!

Braňo Konrád a jeho cirkusové kouskyBrankář BRANISLAV KONRÁD byl v duelu s týmem HC Dynamo Pardubice jednou ze stěžejních postav. Když bylo potřeba, podržel Kohouty několika důležitými zákroky. Jeho radost po Bucově gólu v prodloužení pak byla jasně viditelná. A co následovalo po vítězném zápase? No přece to, na co jsou všichni fanoušci zvyklí. Děkovačka! Tentokrát se „Korádo“ předvedl jako cirkusový artista. PODÍVEJTE SE! 🙂

Zveřejnil(a) HC Olomouc dne 9. leden 2016

[fve]https://youtu.be/KtmfbzT6uVc[/fve]

Ano, vystoupení je pokaždé jiné, originální. Všechny zajímá, co vymyslí příště.

[fve]https://youtu.be/txyUALGbWOE[/fve]

Jako roztleskávačka!

A skvělé výkony podává i v bráně. O víkendu sympatický Slovák vychytal další nulu v domácím zápase s Karlovými Vary. Nikdo v letošní sezoně se nemůže pyšnit více čistými konty než on.

A oslavil to opět svojí tradiční show. Takhle vousatá roztleskávačka s betony a třásněmi prostě roztančila celý stadion!

Braňo Konrád se proměnil v roztleskávačku!Zdá se, že by Cheerleaders HC Olomouc mohly mít ve své sestavě i mužské zastoupení. Brankář BRANISLAV KONRÁD vychytal proti celku HC Energie Karlovy Vary svou čtvrtou nulu v sezóně (nikdo v extralize jich letos nemá víc), a poté roztančil celý stadion! Byla tohle zatím nejlepší Braňova show?

Zveřejnil(a) HC Olomouc dne 10. leden 2016

Přečtěte si taky: Nejradši by se neviděl! Polský brankář si dal neuvěřitelný vlastní gól

Foto a video: Facebook HC Olomouc
(kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru