Podminky cookies

Přes den lyžujte, večer se kochejte statistikami

Ještě než nazujete lyžáky, nebo vyrazíte prorazit bílou stoupu, mrkněte na aplikace, které se vám můžou hodit. Soutěživost totiž není nikdy na škodu! A vaše sportovní výkony získají úplně nový rozměr.

Ski Tracks: screenshotAplikací na měření rychlosti jízdy, spotřeby kalorií, najetých kilometrů, převýšení nebo času je celá řada, nejlépe hodnocenou z nich je aplikace Ski Tracks. Ta vám celý den měří výkon i bez nutnosti internetového připojení. Ze získaných dat vytváří statistiky a grafy, kterými se poté můžete pochlubit na svém Facebooku. Podobné aplikace s dobrým hodnocením jsou také Trace Snow nebo Ski Pursuit. Pro zhodnocení svého výkonu na běžkách využijete aplikaci CoPilot SpeedWay (Windows Phone), která změří i čas okruhů a vyhodnotí nejlepší kolo.

Pokud se vám nechce stahovat novou aplikaci na lyžování, když už máte podobnou třeba na běhání, můžete zpravidla použít tu samou, a ušetřit místo v paměti. Například Sports Tracker zaznamenává údaje o rychlosti, kaloriích a najetých kilometrech také – stačí si jen vybrat, zda chcete sledovat sjezd, běžky či třeba snowboard. Můžete si pak připomenout, kolik jste toho za den najezdili, jaké rychlostní rekordy jste překonali a které sjezdovky jste zvládli projet.

Pokud chcete spojit sportování ještě s pomocí druhým, stáhněte si aplikaci od ČEZu: EPP – Pomáhej pohybem. Aplikace totiž jednak zaznamenává klasické sportovní statistiky, ale zároveň za jakýkoli váš pohyb sbíráte body, které poté přidělíte vámi zvolenému charitativnímu projektu – pokud nasbírá vytyčený počet bodů, bude jeho realizace finančně podpořena.

Související článek Rozdělte si účty s přáteli přes jednoduchou aplikaci Splitwise
Nahoru