Nahota na prodej: 5 nejpodivnějších sportovně-erotických kalendářů, co jste viděli. Kdo už by se fotit neměl?

Ragbistky z University of Liverpool nafotily kalendář. Popravdě řečeno, žádná velká sláva to není. Aspoň že výdělek z prodeje poputuje na podporu boje proti rakovině.

ragbistky liverpool

Jablonecké fotbalistky se rozhodly splnit sen snad každého chlapa. Pivo a ženy, to musí fungovat. A tak nafotily erotický kalendář v prostředí pivovaru. Ehm…

fotbalistky jablonec

A teď z drsnějšího regálu. Na erotiku vsadili i angličtí golfisté-senioři. S úsměvem a pouze v ponožkách vyrazili na green, aby pomohli těm, co to nejvíc potřebují – lidem s roztroušenou sklerózou.

senioři golf golf senioři

Pokud nemáte dostatek peněz na váš oblíbený sport, nafoťte erotický kalendář a peníze se pohrnou. Tímhle heslem se řídily i ragbistky z anglického Camp Hill. Bohužel asi neměly dost peněz ani na fotografa, a tak jejich umělecké akty dopadly, no, proč to neříct, příšerně. Kdo by řekl, že fotka je jen dva roky stará?

camp hill kalendář

Kontroverzní fotky mají v kalendáři i veslaři z University of Warwick. Ti nafotili kalendář bojující proti homofobii a na všech snímcích působí tak trochu „gay“. Kalendář je proto hodně populární. A nejen u čtyřprocentní menšiny.

veslaři Warwick

[poll id=“31″]

Foto:buzzfeed.com, liverpoolecho.co.uk, dailyecho.co.uk, kraj-lb.cz, dailymail.co.uk
(bar)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru