Víme, kam míří Mourinho. Budete koukat, jaká je další štace Special One!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=38226 AND vote > 0 AND vote <= 5

První krok – velký návrat

Minulý týden českou kopanou rozvířil návrat Ivánka Horníka do vrcholné bafuňářské funkce, když si ho pod svá čapí křídla vzal šéf českého a jabloneckého fotbalu Miroslav Pelta. Nikdo však netušil, že jde pouze o první krok ve velkolepém plánu bosse české kopané.

Ta hra, kterou hraje, totiž pokrývá podstatnou část fotbalové mapy Evropy.

Hlavní Horníkovou devízou je totiž jeho umění „na každého něco vím“, čímž dokáže svému zaměstnavateli ušetřit velké peníze. A hádejte, kam uspořenou sumu Pelta vrazí…

Druhý krok – náhlý odchod

O přátelství mezi Miroslavem Peltou a Romanem Abramovičem se všeobecně ví. Není tak s podivem, že tuto středu proběhla tajná schůzka mezi těmito pány, na které se řešil José Mourinho.

„Pan Abramovič si objednal koňak, pan Pelta turka a vášnivě si špitali. Bohužel jsem slyšel jen pár slov – José, český fotbal, autobus…,“ popsal nám schůzku Jan Furtimwald, číšník londýnského hotelu Astoria.

Je jasné, že výsledkem této schůzky je čtvrteční odvolání manažera londýnské Chelsea. Stále jde však o dílčí krok v mnohem větším plánu. Příští týden se dočkáme pointy celého příběhu.

Chelsea Jose Mourinho

Třetí krok – vánoční dárek českým fotbalovým fanouškům

Když si dáme jedna plus jedna dohromady, nemůže nám vyjít jiný výsledek. José Mourinho bude příští týden (nejspíš na Štědrý den) představen jako nový hlavní kouč české fotbalové reprezentace.

Do médií už prosákly informace o chuti současného kouče Pavla Vrby vrátit se zpět do klubového fotbalu. Nebude to ale Rusko, nýbrž Plzeň, které se zejména na mezinárodní scéně krutě nedaří.

Mourinho u české repre bude znamenat jednoznačné oživení a to na více frontách. Na scénu se totiž vrací Peltův sen o národním fotbalovém svatostánku.

Vzpomeňte si, jak číšník Furtimwald zmínil, že slyšel slovo „autobus“. První souvislost je jasná – česká fotbalová reprezentace bude klást mnohem větší důraz na obranu.

Ovšem ani ta druhá není marná. V architektonických kruzích si vrabci na střeše štěbetají, že Pelta by si přál, aby národní stadion vypadal právě jako autobus.

Komentář pana Zelí

Nejsem si jistý, zda je to dobrý nápad. Ovšem když se podívám na suchá data, jde o krok k lepšímu. Když se podívám na tabulku Premier League, je Chelsea šestnáctá. Co by za tuto pozici dal český nároďák.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
pan Zelí Autor článku
pan Zelí
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru