V ringu bude do konce týdne živo. Rozhodne se o titulu šampiona UFC

Legendám se v posledních týdnech příliš nedařilo. Po pádu bývalé šampionky UFC Rondy Rousey se s mistrovskými tituly musela rozloučit také boxerská ikona Vladimír Kličko.

O titul šampiona UFC

Svou výzvu teď mají před sebou další osobnosti bojových sportů. O titul šampiona UFC v pérové váze se v noci ze soboty na neděli utkají José Aldo a Conor McGregor.

Oba zápasníci mají v poslední době neskutečnou formu a jsou více než deset zápasů neporaženi. Zatímco devětadvacetiletý Aldo, přezdívaný „Junior“ platí za kliďase, jeho protějšek je naprostý opak. Tento veselý, hlučný a sebevědomý irský chlapík s přezdívkou „The Notorious“ se stará o veškerý rozruch kolem zápasu.

Srovnání tohoto duelu s bitvou Fury vs. Kličko je nasnadě. Obhajující profesionál, který téměř deset let neprohrál vs. sebevědomý „tlučhuba“, který ale dokáže rozdávat rány.

Přímý přenos galavečera odvysílá od 4.00 stanice NOVA Sport 2.

V noci z pátku na sobotu bude vidění také další zápas o titul, tentokrát ve střední váze. Souboj dosud neporaženého úřadujícího šampiona Chrise Weidmana vyzve Luke Rockhold.

Ultimate Fighters

Noc ze čtvrtka na pátek bude patřit galavečeru Ultimate Fighter 22. Proti sobě nastoupí Frankie Edgar a Chad Mendes v souboji pérových vah. Ryze americký souboj nabídne střetnutí zápasníků, kteří nejenže stejně měří a váží, ale také mají téměř totožné skóre. Hledat papírového favorita je tak velmi obtížné.

Galavečer startuje v pátek ve 4.00 na stanici NOVA Sport 2.

Všechny zápasy na stanicích NOVA Sport komentuje Ondřej Novotný.

(red)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru