Hokejisté Komety Brno dostali v Chomutově nakládačku. Masér Pirátů napadl dva hráče!

Pomsta za faul na Červenku

Domácí Chomutov sice vyhrál nad Brnem 4:2, to ale Pirátům evidentně nestačilo. Chomutovský masér po zápase mezi kabinami uvítal hokejkou dva hráče Komety a zahrál si na Zorra mstitele.

David Ostřížek dostal hokejkou do zad jako první.

kometa brno

Druhou ránu schytal útočník Jakub Koreis.

„To jsem v životě neviděl, aby kustod vyběhl ze šatny a sekal po hostech. Stál u toho člověk s visačkou hlavní pořadatel, zeptejte se jeho,“ zlobil se Koreis v rozhovoru s novináři.

Dle informací ČTK útočící František Moščic „bránil“ chomutovského Romana Červenku, který v zápase od Ostřížka dostal zezadu do nohou.

Naštvaně reagoval i brněnský kouč Alois Hadamczik.

Jestli si myslí, že chrání kabinu, tak je to debil. To se nedělá! Měli mu dát naši hráči do držky a byl by pokoj. Měli ho prostě skopat.

Alois Hadamczik

V zápise se ale objevilo, že pořadatelská služba incidentu nebyla přítomna. „Ostřížek dostal sekyru do zad, úplně bez slov. A já pak skoro do hlavy,“ komentoval situaci Jakub Koreis.

Situace rozčílila i brankáře Komety Marka Čiliaka, který portálu iDNES řekl: „Nějaký krpatý masér vyběhl zpoza sekuriťáků, sekl Ostříže po zádech a Koreise po hlavě a pak se schoval, sráč malý. Tohle si dovolit… ať radši do Brna nejede. To je jako někde na vesnici. Udělat tohle v extralize, to je dobytek.“

Foto: Facebook Kometa Brno
(bar)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru