PALIČKOVY trenérské postřehy: Když přijdou diváci, hráči nic nevypustí a to se líbí. Jsou to spojené nádoby

Hráči se daleko víc vyhecují, nedovolí si vůbec nic vypustit, což se zase líbí divákům. Jsou to spojené nádoby.

Nikdo asi nečekal, že Bohemians začnou tak dobře. Hráli opravdu velmi sebevědomě. Hodně se snažili držet míč a byli v tom také dobří. Vedli zcela zaslouženě.

bohemka

Svázali Slavii Číňané v hledišti?

Slavia naopak nastoupila jakoby svázaná nervozitou. Viditelně jí chyběl lepší pohyb.

Možná za to mohl tlak, že se od ní očekávalo vítězství. Možná i přítomnost zástupců majitelů z Číny.

Laikovi se to může zdát nepochopitelné, ale opravdu i tyto věci hrají poměrně velkou roli.

slavia derby fans

Trenér Uhrin ale zvládl mužstvo o přestávce probudit. A je dost možné, že tentokrát přítomnost majitelů sehrála svou roli, ale pozitivní. Nedivil bych se, kdyby to v poločase v šatně trenér Slavie použil jako motivační prvek.

Nakonec se Slavii podařilo vyrovnat, a myslím si, že výsledek byl nakonec spravedlivý, přestože ve fotbale se na spravedlnost většinou nehraje.

Ach ti sudí

Po tomto kole se hodně diskutovalo o rozhodčích. Hodně se zlobila Olomouc a musím říct, že tu frustraci chápu.

Rozhodčího bych se trochu zastal, protože i mně se z prvního pohledu zdálo, že Hála Mingazova fauloval. Až opakovaný záběr ukázal, že to vůbec faul nebyl.

Červená karta mi ale přišla přísná okamžitě. Já sám bych dal žlutou. V kontextu s tím, že Hála nehrál nedovoleně, je vyloučení absolutní omyl, který ovšem velmi výrazně zápas ovlivnil.

Naštvaní byli i v Liberci. Viděl jsem jen v rychlosti sestřih a přišlo mi, že obě situace byly hodně sporné. Rozumím tomu, že Liberečtí byli naštvaní, když je sudí obě rozhodl ve prospěch Zbrojovky. Takové situace ale fotbal zkrátka někdy přináší.

Foto: Facebook Bohemians Praha 1905, SK Slavia Praha
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru