Když se nudíte. Hry, které můžete hrát do nekonečna

Jsou hry, ke kterým se můžete vracet kdykoliv. Nemají v podstatě konec, což je jejich výhoda. Jejich princip je jednoduchý, což ale neznamená, že se u nich váš mozek bude flákat. Naopak, u některých úrovní můžete strávit hodně času.

Zkuste třeba hru, která se jmenuje Loop (pro Android i iPhony) a ve znaku má ležatou osmičku. Skládáte zde jednotlivé kousky skládačky tak, aby byly všechny kraje spojené, respektive aby výsledný tvar nekončil ostrou hranou. V prvním kole je výsledkem právě ležatá osmička, postupně jsou tvary složitější a jednotlivých dílků je víc a víc.

Tvary skládáte tak, že klikáte na jednotlivé dílky, které se otáčejí tak dlouho, než se srovnají do požadované polohy či směru. Grafika hry je minimalistická, nastavení v podstatě neexistuje. Pouze si můžete vypnout zvuky a můžete se posouvat v již splněných úrovních. Žádná reklama, nic otravujícího. Hra nás nadchla, není to na hodiny a hodiny hraní v kuse, ale je ideální na krátkou relaxaci, když je čas a chuť.

Další podobná hra se jmenuje Blendoku (pro Android i iPhony). V ní už jsou reklamy, ale nikoliv obtěžující. V Blendoku doplňujete barvy do barevné škály. Opět nic převratného, princip je jednoduchý: máte řadu políček a část z nich je barevná. Vedle toho máte kostičky dalších barev a vaším úkolem je zařadit je do řady políček tak, aby barvy logicky následovaly.

Ze začátku to složité není, v dalších úrovních to už chce občas zkoušení. Řady jsou různé a je potřeba pochopit jejich logiku. Kdo dával pozor na základce na hodinách kreslení a rád míchal temperové barvy nebo vodovky, má výhodu. Je to opět zábava když je čas, na celovečerní hraní to není.

Obě hry jsou zdarma a najdete je na portálu Google Play.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Mobilní aplikace z vás dokážou vytáhnout tisíce korun. Vlastně za nic
Nahoru