S tímto krytem vám už mobil nikdy z ruky nevypadne

V jednoduchosti je krása, praví známé přísloví. A kryt Loopy to dokazuje. Je to v podstatě geniálně jednoduchý nápad, který může ušetřit hodně peněz a slz. Kryt s poutkem na prst stojí necelých 1 000 korun a doručí vám ho ještě do konce roku.

Se zajímavým nápadem přišla Loopy Cases na oblíbený portál Kickstarter, kde vynálezci, vývojáři, umělci a vlastně kdokoliv hledá financování pro své nápady. Tento je jednoduchý, ale zajímavý a vypadá to, že praktický.

Vývojáři se tentokrát soustředili na to, aby nám už nikdy nevypadl telefon z ruky. Což není nic výjimečného a už se to určitě stalo každému. Většinou bez vážnějších následků, ale někdy jedno vypadnutí stálo nový displej nebo rovnou celý smartphone. Což je hodně peněz.

K vypadnutí často dochází při pouhém používání mobilu. Stačí dnešní poměrně velké smartphony špatně chytnout a při snaze dosáhnout někam na displej nebo na některé tlačítko telefon snadno vyklouzne.

Kryt Loopy tomu zabrání poutkem, které má integrované na zadní straně přístroje. Poutko je z pružného a měkkého materiálu, takže při nošení nepřekáží a prst (ukazováček) do něj lehce vklouzne. Zkuste si chytit mobil a hned vám dojde, jak poutko funguje. Samotná poutka jsou pak výměnná.

Vývojáři slibují, že pouzdro, které bude k dispozici v pěti barvách, je velmi tenké a zvětší tloušťku telefonu jen o tři milimetry a samo o sobě samozřejmě mobil částečně ochrání. Samotné poutko unese s rezervou pět kilogramů a je velmi pružné. Výhodou je, že když máte plné ruce, tak mobil si jen zavěsíte za prst a nejenom že nebudete riskovat pád, ale ještě toho víc poberete.

Nápad je to rozhodně výborný, mělo by to dobře fungovat. Cena sice není nejnižší, 1 000 korun včetně poštovného na českou adresu není málo, ale značková pouzdra také nejsou levná, takže je to cena akceptovatelná. Asi jedinou nevýhodou tohoto nápadu je omezení na novější iPhony od Applu. Ale je pravděpodobné, že když bude o pouzdro zájem, tak Loopy Cases připraví pouzdra i pro další typy smartphonů.

Loopy Cases chtěli od fanoušků vybrat částku 30 000 dolarů (asi třičtvrtě milionu korun) a dlouho před skončením kampaně se jim to podařilo. Stále si můžete koupit pouzdro z první dodávky do konce letošního roku, případně si ho objednat na příští rok.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Dveře do světa Galaxy AI vám otevřou nové skládačky od Samsungu! Ulehčete si život se smartphony Z Flip6 a Z Fold6 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru