SLAVIA vs. BOHEMIANS: Jak by vypadala nejlepší 11 sestavená z hráčů obou rivalů?

slaboh_sestava

Brankář

Zdeněk Zlámal (Bohemians)

Ačkoliv jsou klokani na předposledním místě, s 19 inkasovanými brankami patří k tomu lepšímu, co druhá polovina tabulky nabízí. Velkou zásluhu na tom má právě Zlámal, který se letos už nemohl dívat na útočnou bezmoc spoluhráčů a sám jednu branku vstřelil.

Obrana

Michal Švec (Slavia)

Někdejší mládežnický reprezentant se ze Slavie na 7 let uklidil do zahraničí. Letos se do české ligy vrátil. Začal v základu a pak z něj na dva měsíce vypadl. V Teplicích ale předvedl velmi dobrý výkon. Takový, jaký od něj ve Slavii očekávají. Zkušený a spolehlivý.

Simon Deli (Slavia)

Obránce z Pobřeží slonoviny se neprosadil ve Spartě, ale ve Slavii mu to se zkušeným Latkou šlape skvěle. I díky němu je sešívaná obrana druhou nejlepší v lize.

sla boh deli

Martin Latka (Slavia)

Sešívaný srdcař, který neuhne a je postrachem útočníků soupeře. Co ztrácí na rychlosti, dohání tvrdostí, skvělou hrou ve vzduchu a přesným výběrem místa.

Radek Šírl (Bohemians)

Vítěz poháru UEFA s Petrohradem dohrává kariéru v Bohemians, kde s ligovým fotbalem začínal. I přes aktuální slabší formu je pro zelenobílé důležitou postavou.

sla boh sirl

Záloha

Josef Jindřišek (Bohemians)

Podsaditý kapitán Bohemians už podobně jako Šírl nepatří k nejmladším (oběma je 34 let), nicméně do hry klokanů přináší zejména jistotu. V klubu z vršovického Ďolíčku působí již sedmou sezonu, a pokud mu zdraví přálo, patřil takřka vždy do základu.

sla boh jindrisek

Tomáš Souček (Slavia)

Dvacetiletý čahoun se letos usídlil na pozici defenzivního štítu Slávie a tuto roli zvládá na svůj věk překvapivě skvěle.

Robert Hrubý (Slavia)

V loňské sezoně se v lize teprve rozkoukával, letos už patří mezi stálice sestavy sešívaných, což reprezentují i čtyři asistence, díky kterým je druhým nejproduktivnějším hráčem klubu.

Ivan Trojan (Bohemians)

Zkušený harcovník patří mezi opory Dejvického divadla. V dresu Bohemians sice zatím odehrál jediný zápas, klokanem je však srdcem i duší. Herecké dovednosti by mohl využít především ve vápně soupeře.

sla boh_trojan_rvibohemkapage.wz.cz

Michal Hubínek (Bohemians)

V devátém kole zařadil Roman Pivarník poprvé tohoto nadějného záložníka do základní sestavy a ten se mu svými výkony zatím odměňuje. Ve čtyřech utkáních si připsal jeden gól a jednu veledůležitou přihrávku, díky níž se Bohemka v minulém kole konečně dočkala první ligové výhry.

[fve]https://youtu.be/5g3uoCJa3JM[/fve]

Útok

Milan Škoda (Slavia)

Kanonýr par excellence měl skvělý start do ligy, který ho vynesl až do reprezentačního výběru Pavla Vrby. V posledních kolech mu sice trošku zvlhl střelecký prach, i tak se ale řadí k aktuálně nejlepším českým útočníkům.

sla boh skoda

Souhlasíte s tímto výběrem? Jak by vypadala ta nejlepší sestava podle vás?

Napište nám to na Facebooku!

Foto: Facebook Slavia Praha, Bohemians Praha 1905, rvibohemka.wz.cz
(rw)

 

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru