Na obrazovky míří nová kriminálka Mamon

Přichází nový seriál, který má spád, temnou atmosféru i nečekané zápletky. HBO Europe pokračuje ve vlastní tvorbě a na obrazovky přináší nový, šestidílný thriller Mamon natočený podle severské předlohy, který se inspiroval reáliemi české politiky a byznysu ze začátku 90. let. Hlavními hrdiny jsou dva bratři. Jeden šéfuje státnímu molochu a druhý z pozice novináře píše o politických kauzách. Při zajišťování podkladů ke vznikající reportáži ovšem narazí na kontroverzní informace, které ukazují na jeho sourozence…

Režie se ujal Vladimír Michálek a v hlavních rolích se můžeme těšit na Matěje Hádka, Michala Dlouhého, Ondřeje Malého nebo Moniku Fingerovou.

Seriál Mamon bude mít premiéru tento víkend na stanici HBO. My vám poskytneme právě na tento víkend přístup k O2 TV Air s kanálem HBO zdarma.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Dveře do světa Galaxy AI vám otevřou nové skládačky od Samsungu! Ulehčete si život se smartphony Z Flip6 a Z Fold6 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru