Slávista, nebo sparťan. S MULTIDIMENZÍ si v O2 Sport vybere komentátora každý

V pořadí již 284. derby začne na stanici O2 Sport v neděli od 14.30. Moderátor Petr Svěcený přivítá v předzápasovém studiu bývalého trenéra reprezentace do 21 let Jakuba Dovalila, který má za sebou hráčské i trenérské působení v pražské Slavii, a Františka Straku, jenž strávil významnou část kariéry ve Spartě a v minulosti trénoval i červenobílé.

[related_program]

Pro ty, kteří se na vyprodané derby nedostanou, ani si nestihnou O2 TV s televizní stanicí O2 Sport pořídit, nachystáme před stadionem v Edenu veřejnou projekci,“ říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport.

Díky multidimenzi přinese O2 Sport svým divákům úplně nový zážitek. Poprvé v Česku si budou moct sami zvolit, jaký komentář chtějí během hry slyšet.

Kromě neutrálního, který budou mít na starosti Tomáš Radotínský a Milan Štěrba, nabídne O2 Sport také komentář ryze slávistický a sparťanský.

derby slavia

„Za sešívané se role zhostí František Ringo Čech a Miroslav Jirkal. Sparťané si zase můžou přepnout na glosování od režiséra a herce Jakuba Koháka. V tom mu bude sekundovat sparťanská ikona Horst Siegl,“ vysvětluje Marek Kindernay.

sparta derby

Diváci O2 TV se již tradičně budou moct chopit režisérské role a jakoukoliv situaci si zastavit, přehrát a v klidu rozebrat.

Speciálně v derby S, kde běžně nechybí emoce, vypjaté momenty a čas od času se přidají i sporné výroky sudích, se bude tato funkce hodit.

[fve]https://youtu.be/mGx1RDWW3YU[/fve]

K dispozici budou čtyři pohledy kamer. Je tedy pouze na divákovi, kterou z nich si vybere.

Ačkoliv je Sparta aktuálně na prvním místě tabulky a před sokem z Vršovic má pohodlný náskok šesti bodů, tak se v Edenu musí mít na pozoru.

skoda slavia

Fotbalisté Slavie na domácí půdě v sezoně ještě neprohráli, v útoku září reprezentační kanonýr Milan Škoda a roli zde hraje i touha po zlomení negativní bilance, jelikož Spartu Slavia neporazila už dlouhé tři roky.

[related_program]

Jak dopadne duel nesmiřitelných rivalů? Prosadí se opět kanonýr David Lafata, nebo se bude tentokrát radovat parta okolo Milana Škody? Na tyto otázky odpoví přímý přenos sportovního kanálu O2 Sport digitální televize O2 TV.

(km)
Foto: Facebook AC Sparta Praha, SK Slavia Praha
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru