Milan ŠTĚRBA: Plzní to začalo, Plzní to může skončit

Od té doby ale hráči Bohemians nevyhráli. Přeruší tuhle sérii opět domácím zápasem se stejným soupeřem?

Roman Pivarník Bohemians

Naposledy v květnu už ve vzájemném měření sil prakticky o nic nešlo. Zatímco Viktoriáni už slavili zisk mistrovského titulu, jejich soupeř si v Ďolíčku užíval závěr další zachráněné sezony.

Plzeňští fotbalisté sice hlásili, že se oslavy titulu jejich přístupu k utkání nedotknou, přesto umožnili Elvisi Bratanovičovi zažít jeden z nejpamátnějších večerů jeho kariéry. Třiadvacetiletý Slovinec, který v Pražském celku hostoval z Teplic, zaznamenal hattrick a střelecky se postaral o vítězství nad jistým mistrem.

Bratanovič by se jistě klokanům hodil i o tomto víkendu. Ti totiž stále čekají v letošní sezoně na své první vítězství a stále v jejich řadách probíhá horečné hledání střelce.

Bohemians fanoušci

O 7 vstřelených branek v této sezoně se postaralo 7 různých hráčů.

Plzeň se navíc po pomalém rozjezdu do sezony dostala do skvělé formy. V pěti utkáních v řadě zvítězila s úctyhodným skóre 13:0. Plzeňští tak ze čtvrtého místa ztrácejí před tímto kolem na první Spartu jen tři body.

Fotbalisté Bohemians budou muset opět spoléhat na velmi lichotivou statistiku. S Plzní naposledy doma prohráli v roce 2009. Ale tentokrát je čeká daleko těžší zápas, než naposledy v květnu.

[related_program]

Foto: Facebook Bohemians 1905
Milan Štěrba Autor článku
Milan Štěrba
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru