Šokující zvrat! De Gea do Realu (zatím) nejde. Rozhodne až FIFA

Ještě v pondělí večer to vypadalo jako hotová věc. Brankář David de Gea měl přestoupit do Realu Madrid. Na cestě opačným směrem byl kostarický brankář Keylor Navas a 29 milionů liber.

„Navas přijal. De Geův přestup je hotový! 29 milionů liber. Manchester United by měl být šťastný. To je skoro rekord za hráče, kterému za rok končí smlouva,“ komentoval na Twitteru novinář Guillem Balague, spolupracovník britské televize Sky ve Španělsku v půl osmé večer.

Krátce po půlnoci ale stejný muž hlásil do světa šokující novinu. „Dokumenty nedorazily včas!!! Připravena byla prezentace, vše domluveno. Ale jak to vypadá, de Gea zůstává v Manchesteru United!“

Jeho informace vzápětí potvrdil španělský deník Marca a další média. Podle španělských médií dorazily dokumenty z Manchesteru minutu po půlnoci!

Může to být pro Manchester United zatraceně drahá minuta.

De Geovi končí na Old Trafford smlouva za rok. Potom může odejít zadarmo. Pokud by jej chtěl nějaký klub vykoupit už v zimě, bude jeho cena rozhodně výrazně nižší.

Oba kluby však tvrdí, že uzávěrku přestupů stihly a mohou to doložit. Objevilo se několik teorií, proč se registrace last minute nezdařila. Například, že Manchester poslal dokumenty ve formátu, který na španělském svazu nedokázaly otevřít.

O případu rozhodne v úterý ráno FIFA.

Projděte si ostatní řádně uzavřené přestupy posledního dne v hlavních evropských ligách.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Jiří Fišara Autor článku
Jiří Fišara
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru