Memphis? Chtěl bych mu dá pusu, rozplýval se nad Depayem manažer United van Gaal

Manchester United – Bruggy

O tom, kdo se stane mužem zápasu Manchester United – Club Bruggy, nebylo pochyb. Pro domácí Red Devils nezačal sice zápas dobře, vstřelili si vlastní gól. Ještě do poločasu ale dvěma brankami otočil skóre Memphis Depay.

V nastaveném čase ještě Depay připravil přihrávkou třetí gól pro Marouana Fellainiho. A i když pak při rozhovoru vypadali trochu jako otec a syn, ovace tentokrát sklidil hlavně „trpaslík“ Depay.

https://twitter.com/BBCSporf/status/633756147212660736

Manažer United Louis van Gaal byl nadšený do té míry, že se na tiskovce po zápase odvázal: „Chtěl bych mu dát pusu. Jsem strašně šťastný i za něj.“

Lazio – Leverkusen

K vítězství v prvním utkání se propracovalo i římské Lazio. Leverkusen nakonec porazilo 1:0, ale přišlo o útočníka číslo 1. Miroslav Klose musel kvůli zranění stehenního svalu střídat už v poločase.

Jeho náhradník, Keita Balde Diao, sice skóroval, přesto už se mluví o tom, že Lazio bude na poslední chvíli shánět posilu. Zvlášť když sedmatřicetiletý Klose vyjádřil obavy, že zranění bude vážnější.

Římský klub by podle informací z Apeninského poloostrova mohli posílit Alessandro Matri z AC Milán nebo Mario Balotelli, se kterým už nepočítá Liverpool.

Sporting – CSKA

Lisabonský Sporting se v prvním zápase proti CSKA předvedl ve výborném světle a zasloužil si výraznější výhru než 2:1.

Na evropské scéně se vytáhli i jeho fanoušci. Však se jim také na oficiálním twitterovém účtu klubu dostalo zaslouženého poděkování.

https://twitter.com/futmais/status/633729664457011200

Jiří Fišara Autor článku
Jiří Fišara
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru