Ve Zlíně se kvůli ostravským fans nastavovalo 20 minut. Klokany spasil gól brankáře Zlámala

Sigma stále bez vítězství (Olomouc — Brno 1:1)

Ani ve čtvrtém utkání se Hanáci nedočkali výhry. Proti Brnu sice měli dost šancí, ale dlouho je nebyli schopni proměnit. Ve druhé půli je ke všemu potrestal vedoucím gólem kapitán Zbrojovky Pavel Zavadil.

V závěru, který už Brno dohrávalo v oslabení, bez Michala Škody, vystřelil třetí remízu v sezoně pro Olomouc Tomáš Chorý.

Nováčka nezbrzdilo ani dvacet minut nastavení (Zlín — Ostrava 2:0)

Fotbalisté Zlína válí! Body jim zatím dokázala sebrat jen Sparta, jinak mají na kontě už třetí vítězství. Oba góly proti ostravskému Baníku, který má naopak pouhý bod, zařídil Tomáš Poznar.

Na zápas se ale bude vzpomínat nejen kvůli jeho dvěma trefám. Ve druhém poločase po vyloučení obránce Filipa Kaši se o slovo přihlásili „fanoušci“ Baníku. Zápas byl na dlouhou dobu přerušen.

 

Nakonec se nastavovalo dvacet minut. V devatenácté z nich přidal Poznar pojišťující druhý gól. A Zlín útočí na čelo!

Brankář Zlámal hrdinou (Dukla — Bohemians 2:2)

Malé pražské derby přineslo skvělou první půli ze strany Dukly a zázračný závěr ze strany Bohemians.

Střelecký apetit v nové sezoně potvrdil Tomáš Berger. Dvěma brankami získal Dukle náskok a dlouho všechno nasvědčovalo tomu, že to bude stačit na tři body.

Omyl! Necelých dvacet minut před koncem proměnil penaltu za ruku Josef Jindřišek. Klokani ožili a při závěrečném náporu se do role hrdiny pasoval brankář Zdeněk Zlámal. Při rohovém kopu zůstal úplně neobsazený a hlavou vyrovnal.

Jiří Fišara Autor článku
Jiří Fišara
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru