SmartUp podpoří nápady, které nepatří do šuplíku

Máte nápad, jak zlepšit něco v okolí? Zkuste se přihlásit do nového programu SmartUp od Nadace O2. Program vám pomůže rozvíjet dovednosti nejen poskytnutými finanční prostředky, ale také vzdělávacími kurzy. Své nápady můžete přihlašovat na webu www.o2smartup.cz

SmartUp je určen týmům lidí ve věku 15 až 26 let. V nejnižší úrovni musí tým tvořit dva až pět lidí, ve vyšších úrovních pak tři až pěti lidí. V úrovni 1 můžete získat finanční podporu 15 000 korun. Pokud projekt úspěšně dokončíte, postoupíte do úrovně 2, ve které můžete žádat o částku 70 000 korun. Nejvyšší úroveň 3 je určena těm projektům, které úspěšně prošly předchozími stupni a můžete získat až 100 000 korun – celková podpora jednoho projektu tak může být až 185 tisíc korun. To už je slušná částka, nemyslíte?

SmartUp_banner

Kromě finanční podpory Vám SmartUp poskytne také řadu vzdělávacích kurzů, které Vás připraví na nástrahy spojené s realizací projektu. Zároveň Vám v budoucnu můžou usnadnit hledání zaměstnání. Naučíte se například jak správně vést projekt, jak pracovat v týmu, nebo jak komunikovat s médii. „Pokud realizátoři projektů zabloudí do slepé uličky, vždy jim pomůže zkušený mentor z řad zaměstnanců společnosti O2 nebo SmartUp Ambassadorů, který je nasměruje na správnou cestu. Protože chceme, aby mladí lidé uspěli i ve skutečném životě, klademe při výběru důraz na originalitu nápadu a potenciál k dalšímu rozvoji,“ popisuje Jitka Heřmanová, ředitelka Nadace O2.

Své nápady můžete do konce června přihlašovat na webu www.o2smartup.cz. Pokud jste před koncem školního roku a zkouškového období vyčerpaní a žádný originální nápad zrovna v hlavě nenosíte, inspirujte se na webu projekty mladých lidí, které Nadace O2 v minulosti už podpořila. Jedním z nich byla i Adéla se svým projektem Azylantka modelkou.

 

Uzávěrka přihlášek je 30. června. Pak zasednou regionální odborné komise, složené ze zástupců neziskových organizací, médií, ambasadorů a zaměstnanců O2, které během prázdnin vyberou až 30 nejoriginálnějších nápadů.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Internet na velkých akcích je jako oblek šitý na míru 
Nahoru