Placený sportovní kanál? Plaťte jen za vybranou kvalitu

O2 Sport přinese všechny zápasy fotbalové Ligy mistrů v příštích třech ročnících. Všechny? Ano, čtete správně. Všechny. Nevídané, pokud jste dosud byli zvyklí, že jste se museli omezit na výběr televizních redakcí. Prostě jste vzali do ruky televizní program a koukli, co dávají. Aha, zrovna ten zápas, na který jste se těšili, nedávají, mohli jste si povzdychnout.

Podobný zmar už vás trápit nemusí. Na O2 Sport si díky funkci „mozaika“ budete moci přepínat mezi souběžně hranými zápasy. A to až z osmi duelů najednou. Živě uvidíte sedm úterních a všech osm středečních zápasů včetně duelů semifinále a finále. O zbývající jeden úterní zápas nepřijdete, odvysílá ho totiž Česká televize.

Pokud nestíháte živý přenos, opět můžete využít toho, za co se vyplatí si zaplatit. Přenosy je možné sledovat díky zpětnému přehrání až o 30 hodin později nebo si je prostě nahrajete.

Myslíte si, že je to všechno? Kdepak. Škrtněte si další mýtus v podobě přikování k televizi. O2 TV Go vám sportovní zápasy přinese prakticky kamkoliv, kde se právě nacházíte. Vybrané přenosy si jednoduše pustíte v počítači, tabletu nebo telefonu.

Pokud si během sportovního zápasu nechcete nechat ujít třeba jiné důležité zprávy, přijde vám O2TV Go také vhod. Kvůli přepnutí vám totiž nic neunikne. Zatímco sledujete rozhodující část sportovní bitvy, na druhém zařízení si můžete pustit jiný vybraný pořad nebo paralelní zápas konkurenčních týmů.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru