Máš ty správné vlastnosti? Aneb Talentum a dravci v O2

Pokud jste pravidelnými čtenáři Modrého blogu, jistě vám neunikl článek o novém kabátu projektu Talentum. Článek si můžete připomenout ZDE.

Talentum, které v O2 zastřešuje programy pro mladé a nejen to, se v letošním roce představuje s novým vizuálem. A aby si na něj zvykli i samotní účastníci studentských programů v O2, zapojili jsme je taky. Zadání bylo jasné. Fotosoutěž na téma kariéra, kde se musí objevit zvířecí motivy. A výsledky? Spousta legrace, noví kamarádi z programu, ale hlavně povedené výtvory.

Na čas strávený jejich tvorbou interni určitě nezapomenou. Všechny soutěžní příspěvky byly opravdu povedené a pro členy odborné poroty bylo opravdu těžké se rozhodnout. Po dlouhých diskuzích nakonec zvítězil tým, který nám kromě několika fotek poslal i následující komentář. „Protože jsme přesně tak draví, bystří, vytrvalí, průbojní, všestranní, máme skvělou paměť a ještě lepší rozhled, rozhodli jsme se ODHALIT PRAVOU TVÁŘ DRAVCŮ V O2.“

Všichni členové vítězného týmu se mohou těšit na tématickou hlavní cenu, a to lístky do  pražské ZOO. Ochutnávku ze soutěžního příspěvku vítězů vidíte níže. Jak se vám líbí?

Kariéra v O2

FotorCreated_tým 1

 

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Internet na velkých akcích je jako oblek šitý na míru 
Nahoru