Talentum ve zbrusu novém kabátě

Projekt Talentum, který v O2 zastřešuje spolupráci s talentovanými studenty a absolventy si před nedávnem prošel kompletní výměnou šatníku. Jaro sice klepe na dveře, v Talentum však nyní najdete samé kožíšky a zvířecí srst. Jejich novou tváří se totiž stal tým zvířat složený z vlka, lišky, chameleona a dalších. Zvířata mají jedno společné. Každé z nich vyniká určitou mimořádnou a jedinečnou vlastností, díky které v přírodě přežívá. A právě tyto unikátní vlastnosti požadujeme od mladých talentů, kteří se do O2 hlásí. Slogan zní jasně: „Máš ty správné vlastnosti? Získej práci a příležitost vyniknout.“

talentum_2“Chtěli jsme do letošního semestru vkročit v nové podobě. Být pro studenty víc atraktivní a originální. Zároveň jsme se chtěli odlišit od ostatních firem a na akcích vyniknout. Všechny akce, které navštěvujeme, mají jedno společné. Ze stánků a letáků na vás koukají šťastní studenti s širokými úsměvy. Novým vizuálem chceme studentům říci, že pokud i oni sami nechtějí stát v řadě, ale chtějí vyniknout, dáme jim k tomu v O2 příležitost. Oslovili jsme naši interní kreativní agenturu a vznikla zvířátková kampaň, kterou jsme si všichni hned oblíbili,“ říká Věra Newbold, manažerka Resourcing and Attraction.

Jak se týmu kreativců na kampani pracovalo a co si o ní myslí samotní realizátoři?

talentum_1„Při vytváření nového vizuálního stylu pro program Talentum jsme se snažili přijít s konceptem, který bude vyčnívat v klasické HR komunikaci. Ta  zpravidla kombinuje unifikované fotky a vyprázdněná motivační hesla. Mluvíme k nadějným studentům, a proto jsme museli pro nápady zajít trochu dál. Být hraví, překvapiví a dát najevo, že hledáme opravdové talenty. Vstříc nám vyšel celý tým, který má projekt Talentum na starost. Díky tomu mohou nyní studenti na veletrzích stanout u stánku střeženým vlkem a liškou, jejichž oči neúnavně pátrají v davu po nadějných studentech. Koncept funguje i jako malé uvolnění, oáza klidu a nadsázky v korporátně jinak strohé a ploché komunikaci na studenty středních a vysokých škol,“ dodávají Jáchym Jakeš a Jiří Chorouš z interní kreativní agentury.

Přehled všech akcí, kde se s námi a našimi zvířecími kamarády můžete potkat, naleznete ZDE.

Těšíme se na vás!

Kariéra v O2

 

 

Bude Vás zajímat

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Nový kanál o letectví v O2 TV
Nahoru