Americký fotbalový svátek už o nedělní půlnoci v O2 TV

Kdybyste žili na druhé polokouli, váš televizní program na víkend by byl zcela jasný. V Americe se hrají závěrečné duely poháru Super Bowl a všichni fanoušci amerického fotbalu si nemůžou nechat ujít tohle velkolepé dovršení sezóny. Americká národní fotbalová liga pořádá Super Bowl již od roku 1966 a v příštím roce se tedy uskuteční výroční 50 ročník.

superbowl-fb

Super Bowl je opravdový svátek pro všechny. I pro ty, kteří o sportovní pořady jinak vůbec nezavadí. A i proto všechny místní televizní stanice upravují svůj program, aby závěrečný match mohlo vidět co nejvíce lidí. V loňském roce se stalo finále nejsledovanějším pořadem v celé historii televizního vysílání. A troufáme si tvrdit, že jej ten letošní ročník ještě trumfne. Abyste se mohli zapojit i vy, zapněte si v neděli 1. 2. 2015 kanál SPORT 2 na své O2 TV a buďte přitom taky 😉

Kromě fotbalu se můžete těšit i na hudební vystoupení. Hymnu na začátku přenosu zazpívá Idina Menzel a v poločase vystoupí Katy Perry a Lenny Kravitz.

katy

S posledním zápasem sezóny vám totiž přinášíme i soutěž. Do nedělní půlnoci si tipněte bodový zisk vítěze zápasu mezi New England Patriots a Seattle Seahawks. Můžeme vám říct, že v roce 2010 New England Patriots podlehli New York Giants 17:21, za to v roce loňském to byly Seatle Seawhawks, kteří rozdrtili Denver Broncos 43:8. V letošním roce jsou tak jasnými favority na vítězství.

Tipněte si: Kolik bodů vybojuje vítěz finálového zápasu?

Svůj tip vložte přímo do komentáře na Facebooku O2 TV.

 

 

Kompletní pravidla.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Nadace O2 získala dvě prestižní ocenění za online prevenci a boj proti kyberšikaně
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru