Americký fotbalový svátek už o nedělní půlnoci v O2 TV

Kdybyste žili na druhé polokouli, váš televizní program na víkend by byl zcela jasný. V Americe se hrají závěrečné duely poháru Super Bowl a všichni fanoušci amerického fotbalu si nemůžou nechat ujít tohle velkolepé dovršení sezóny. Americká národní fotbalová liga pořádá Super Bowl již od roku 1966 a v příštím roce se tedy uskuteční výroční 50 ročník.

superbowl-fb

Super Bowl je opravdový svátek pro všechny. I pro ty, kteří o sportovní pořady jinak vůbec nezavadí. A i proto všechny místní televizní stanice upravují svůj program, aby závěrečný match mohlo vidět co nejvíce lidí. V loňském roce se stalo finále nejsledovanějším pořadem v celé historii televizního vysílání. A troufáme si tvrdit, že jej ten letošní ročník ještě trumfne. Abyste se mohli zapojit i vy, zapněte si v neděli 1. 2. 2015 kanál SPORT 2 na své O2 TV a buďte přitom taky 😉

Kromě fotbalu se můžete těšit i na hudební vystoupení. Hymnu na začátku přenosu zazpívá Idina Menzel a v poločase vystoupí Katy Perry a Lenny Kravitz.

katy

S posledním zápasem sezóny vám totiž přinášíme i soutěž. Do nedělní půlnoci si tipněte bodový zisk vítěze zápasu mezi New England Patriots a Seattle Seahawks. Můžeme vám říct, že v roce 2010 New England Patriots podlehli New York Giants 17:21, za to v roce loňském to byly Seatle Seawhawks, kteří rozdrtili Denver Broncos 43:8. V letošním roce jsou tak jasnými favority na vítězství.

Tipněte si: Kolik bodů vybojuje vítěz finálového zápasu?

Svůj tip vložte přímo do komentáře na Facebooku O2 TV.

 

 

Kompletní pravidla.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Bezpečnostní experti z O2 varují před novou vlnou podvodných SMS zpráv
Nahoru