Natočte akční video a vyhrajte smartphone + outdoorovou kameru

Natáčíte rádi videa? Svým filmařských choutkám teď může dát každý volnou ruku díky smartphonům, s nimiž máte solidní kameru pořád po ruce. Video pak stačí sestříhat a přidat třeba nějaký pěkný filtr a hned máte co dát na YouTube, Instagram nebo Facebook. Co když ale vyznáváte trochu té akce? Snowboarding, cyklistika, potápění, skate. Chce to pořádně odolnou výbavu, která ale zároveň bude kamarádit s telefonem. Řešením je kamera pro extrémní sporty od BenQ s živým hledáčkem na hodinkách. Zahrajte si o ni v soutěži #O2VYZVA – přibalíme vám k ní i zbrusu nový smartphone BenQ F5, který jsme uvedli exkluzivně v ČR.

Jak se zapojit?

Kameru s telefonem rádi přenecháme tomu, kdo prokáže nápad a trošku talentu při zacházení s videem. Postup je následující:

  1. Natočte krátké akční video
  2. Postněte ho na svůj Instagram
  3. Označte video hashtagem #O2VYZVA

Do videa přidejte krátký záběr na nápis #O2VYZVA na papíře nebo displeji, ať poznáme, že video je originál. Soutěžte do konce ledna. Pro jistotu si přečtěte i kompletní pravidla. Výherce vyberou po skončení soutěže O2 Guru, které znáte z Facebooku a dalších sítí online světa. A věřte, na žádném z videí nenechají nit suchou.

O co se hraje?

Můžete získat našlapaný 5″ smartphone BenQ F5. Pro chvíle, kdy nebudete mít u sebe kamerku vám poslouží hlavní fotoaparát s nebývalým rozlišením 13 Mpx a přední čočka s čipem 2 Mpx. Všechny vaše úlovky uskladníte v 16GB vnitřní paměti a video v mobilu sestříháte v mžiku díky čtyř jádrovému procesoru. Díky technologii HFR (High Frame Rate) si můžete pomalu přehrát každý obrázek videa s úžasným zobrazením detailů. Dalším kouzlem je možnost natáčet video a zároveň fotografovat, abyste zachytili ty opravdu nejdůležitější momentky.

 

 

F5doblogu

 

K telefonu přidáme kameru BenQ SP2, která si poradí s Full HD 1080p videem s 60 snímky za sekundu. Díky tomu si můžete troufnout i na zpomalené záběry. Prodloužená výdrž baterie umožňuje až 3h záznamu té neživější akce nebo 460 fotografií. To nejlepší je hledáček na hodinkách s dálkovým ovládáním. Kameru si tak dáte na helmu, řidítka, hrudník nebo tyč a na natáčení spustíte na hodinkách, kde zároveň vidíte, co je v záběru.

animka-blog
Díky vodotěsnému pouzdru vás nezastaví žádné živly a můžete si troufnout i na sportovní potápění. Fotky i videa sesynchronizujete s telefonem přes vestavěnou WiFi. Prostě pecka. V balení je také spousta příslušenství, takže můžete začít hned točit.

A video posted by O2 CZ (@o2_cz) on

#o2vyzva

A video posted by Ota Novotný (@otasn) on

Takova mala ukazka meho videa #o2cz #o2vyzva A video posted by Jakub Kruz (@jakubkruz) on

Moje video pro #O2VYZVA, natočeno v rakouském Kaunertale ✌

A video posted by David Dvorský (@blauzaofficial) on

 

#o2vyzva A video posted by h3nr1k #99 (@h3nr1kk) on

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Displej prvního iPhonu byl zázrak. A ten využíváme dodnes
Nahoru