Kanál ČT Sport se v červnu držel nad průměrem, Prima si naopak pohoršila

O2 TV: podíly stanic v červnu 2014Květnové mistrovství světa v ledním hokeji vystřídal v červnu dlouho očekávaný fotbalový šampionát. Ani Diváci O2TV si nenechali živé přenosy z Brazílie utéct. Díky tomu si sportovní kanál ČT Sport udržel výborné výsledky a dosáhl podílu pěti procent na celkové sledovanosti O2TV. Počet hodin, které strávili diváci sledováním fotbalových zápasů, dosáhl výše 1,9 milionů hodin.

Vedoucí postavení si i nadále drží Nova se 17procentním podílem na sledovanosti a celkovým počtem 6,01 milionů zhlédnutých hodin. Na druhém místě zůstává s podílem 11 procent ČT 1 (3,9 milionů hodin) a třetí příčku obsadila s osmiprocentním podílem Prima (2,8 milionů hodin), jejíž denní sledovanost spadla v porovnání s květnem o 27 procent.

140715-O2TV-hodinyFotbaloví fanoušci „ukousli“ z koláče sledovanosti také kanálu Fanda, kterému denní sledovanost spadla v porovnání s květnovými čísly dokonce o dvě třetiny.

Blížící se prázdniny naopak pomohly kanálu Prima COOL, jehož průměrná denní sledovanost vzrostla o 12 procent.

Zajímavé výsledky přináší také mobilní aplikace O2TV Go. Tu si podle provozních dat O2 stáhlo už více než 100 tisíc zákazníků. Podíl zařízení s operačními systémy Android a iOS přitom vychází přibližně šest ku čtyřem.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Dveře do světa Galaxy AI vám otevřou nové skládačky od Samsungu! Ulehčete si život se smartphony Z Flip6 a Z Fold6 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru