Dívky a dámy, takhle chytrý prsten Ringly neměla ani Arabela!

Pánové sorry, dnes to bude jen pro ženy. O to je ale nové příslušenství Ringly zajímavější. S ním už nezmeškáte žádný hovor, SMS ani e-mail nebo odpověď na Facebooku.

Určitě se vám to, milé dámy, už stalo. Zmeškaly jste důležitý hovor, esemesku, nebo e-mail. A jen proto, že jste mobil měly v kabelce a neslyšely jste vyzvánění nebo vibrace. Což se často stává i když mobil odložíte mimo dosah a nebo je hluboko v kapse kalhot. Je to prostě velmi časté a nepříjemné.

Řešením mohou být třeba chytré hodinky, které na události umí upozornit. Problém je, že chytré hodinky jsou zatím dost drahé, výběr je omezený a především, většina z nich je rozhodně v pánské velikosti a design je většinou ryze technicistní. Tedy nic pro ženy.

Společnost Ringly Inc. se tento problém rozhodla elegantně vyřešit. Tedy elegantně pro něžnou polovinu lidstva, muži (alespoň jejich většina) má v tomto případě smůlu, Ringly pro ně není.

Ringly je, jak již název napovídá, chytrý prsten. Ano, už i prsten může být chytrý. Na první pohled obyčejný prsten s tenkou obroučkou a velkým kamenem umí právě to důležité. Je s mobilem spojený přes Bluetooth a tak zavibruje a z boku rozsvítí drobnou diodu vždy, když se vám někdo bude snažit dovolat, nebo pošle SMS, e-mail či jinou zprávu.

Pro každou událost lze nastavit jiný typ vibrací a světelného efektu, takže hned budete vědět, co se děje. Jediné úskalí vás bude čekat v noci, bluetooth má docela slušný dosah, takže pokud na noc nevypínáte mobil, tak raději prsten vypněte nebo sundejte.

Samotný prsten je vyroben z chirurgické oceli potažené 18karátovým zlatem a zdobené polodrahokamy. Pod nimi se pak ukrývá elektronika samotného zařízení. Podle výrobce vydrží prsten na jedno nabití třídenní provoz, nabíjení pak probíhá prostým vložením do krabičky připojené na nabíječku. Prsten spolupracuje s iPhony a se smartphony s operačním systémem Android.

Prstýnek je vždy ve zlaté barvě, na výběr jsou tyto kameny: černý onyx, duhový měsíční kámen, růžový safír a smaragd. Firma zatím nabízí předběžné objednávky za sníženou cenu asi 3 000 korun. Běžná cena má být o tisícikorunu vyšší. Objednávat můžete zde, velikost prstenu firma upraví na přání.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Black Friday je tu. Pořiďte pod stromeček telefon Xiaomi za 1 Kč a využijte slevu 200 Kč na tarify
Nahoru