Hrajte s O2 Guru a English Club TV o iPad Air

Tak jako vám pomáhají O2 Guru na Facebooku a v prodejnách, pomáhá i English Club TV a pořad English 911 všem, kteří pilují svoje jazykové dovednosti. Na dnešek jsme si pro vás na našem Facebooku společně s O2 TV a English Club TV připravili soutěž o skvělý tablet – Apple iPad Air. Jak ho získat? Stačí si tipnout odpověď na soutěžní otázku.

 

Kompletní pravidla

O2 Guru slaví 3 roky

Abyste měli tipování o něco jednodušší, inspirujte se čísly v infografice k 3. výročí O2 Guru na sociálních sítích. Pro více zajímavých čísel si o Guru přečtěte celý článek.

infografika-O2-Guru-07-01b

 

English 911 – vaše jazyková první pomoc

Pořad English 911 je zaměřen na skupinu diváků středně pokročilý až pokročilý v anglickém jazyce. Je vhodný i pro diváky s nižší úrovní jazyka, protože se jedná o krátký program s předem danou strukturou, jednoduchými slovíčky a přirozeným rytmem mluvené řeči. V programu je zvolena komunikativní forma a jako materiál využívá dopisy zaslané diváky. Moderátor, rodilý mluvčí, odpovídá na divácké dotazy a vysvětluje neznámá slovíčka, slovní spojení a gramatické konstrukce. V každém díle se odpovídá na tři otázky a proto je program svižný a věcný.

English 911

Kdy můžete English 911 sledovat?
Pondělí – pátek 6:15, 12:15, 18:15
Sobota – 7:20, 13:20, 19:20
Neděle – 11:20, 17:20, 23:20

 

Učte se anglicky na English Club TV

English Club TV je vzdělávací kanál pro ty, kdo se učí anglicky. Všechny pořady byly vyvinuty zkušenými metodology a s ohledem na vzdělávání, což pomáhá skloubit učení a zábavu. Programy jsou rozděleny podle úrovní a témat, což pomáhá divákům rozšířit si slovní zásobu o slovíčka z nějrůzěších oblastí. Díky tomu se pak cítí mnohem lépe v anglicky mluvícím světě.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Internet na velkých akcích je jako oblek šitý na míru 
Nahoru