Podminky cookies
Chytré cestovní pojištění je na bedně pojišťovacího inovátora

Chytré cestovní pojištění je na bedně pojišťovacího inovátora

Chytré cestovní pojištění je na bedně pojišťovacího inovátora

Naše Chytré cestovní pojištění má za sebou další úspěšnou sezonu a kromě řady spokojených zákazníků se nyní pyšní i prvním oceněním. Služba vytvořená v O2 společně s partnery Maxima pojišťovna a AXA Assistance, která na českém ani světovém finančním trhu nemá obdoby, získala třetí příčku v kategorii pojišťovací inovátor v soutěži Hospodářských novin.

Mnoha turistům se stane, že si před odjezdem do zahraničí zapomenou sjednat cestovní pojištění. S našimi tarify už na to myslet nemusí. Pojištění od O2 se totiž po prvotní jednoduché aktivaci samo automaticky zapne při každém  překročení hranic.

„Služba reaguje na současný trend v cestování – stále častěji totiž cestujeme bez konkrétního plánu. S našim pojištěním nemusíte vědět, kdy přesně odjedete a kdy se budete vracet. Díky zapojení chytré technologie to prostě nemusíte řešit,“ popisuje Markéta Gasiorovičová, produktová manažerka v O2.

Svým rozsahem je Chytré cestovní pojištění zcela plnohodnotné. Obsahuje léčebné výlohy s limitem 5 milionů korun, ale i pojištění asistenčních služeb AXA Assistance, úrazového pojištění, pojištění odpovědnosti za škodu i pojištění zavazadel, a také rekreační aktivity a sporty nebo administrativní služební cesty. Jednoduchost spočívá i v tom, že jej není potřeba upravovat a je naprosto dostačující pro běžného cestovatele po Evropě i po světě.

Související článek Designové smartphony Huawei pro vás máme připravené za skvělé ceny
Nahoru